nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Orcs Orcs Orcs

Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština:
Vydavatelé: Queen Games
Autoři: Frank Thyben
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook, Google+

Popis hry

Upravit

Orcs Orcs Orcs je hra pro dva až čtyři hráče a hráče dostane do rolí kouzelníků, kteří se snaží odrazit nápor skřetů dobývajích jejich věž.

Čarodějové stojí na vrcholu věže uprostřed hracího pole, které se skládá ze šesti cest. Každá z těchto cest je rozdělena na tři části a směřuje k věži. Po těchto cestách se budou snažit skřetí hordy dostat se až do věže.
Úkolem čarodějů je porazit skřety dříve, než na věž proniknou.

Na začátku každého herního kola hráči otočí kartu osudu kartu, která určuje, které kategorie tvorů postoupí o jednu část cesty směrem k věži a někdy i doplňující speciální pravidlo pro toto herní kolo. Existují tři kategorie skřetů, které se liší v síle, ale i ve speciálních schopnostech, které hráči získají, pokud je porazí.

Hra končí na konci kola, ve kterém dojdou žetony skřetů na alespoň 4 cestách k věži. Při konečném hodnocení hráči spočítají skřety, které porazili, a tento počet vynásobí číslem, které je na počítadle bytost. Dále získají body za každé kouzlo podpory, které se naučili a odečtou body za každou kartu jedu ve svém balíčku. Kdo má nejvíc bodů je prohlášen za Mistra Mage!

Hra kombinuje deckbuilding a styl her typu „tower defense“.

Autor: iTorf

Rozšíření hry

Orcs Orcs Orcs: Mini-Expansion 1 (2014)

První mini-rozšíření hry Orcs Orcs Orcs obsahuje 8 nových karet kouzel a 5 nových karet osudu.

rozšíření 2 - 4 hráči od 13 let

Celkové hodnocení:oooooooooo(hodnoceno 0x)

Orcs Orcs Orcs: Reinforcements (Expansion 1) (2014)

Rozšíření Reinforcements ke hře Orcs Orcs Orcs přidává tři nové herní části, které mění základní hru následujícím způsobem. 1: Posily Noví jsou tři plazi, kteří jsou spojeni během bitvy se skřety. Na ...

rozšíření 2 - 4 hráči od 13 let

Celkové hodnocení:oooooooooo(hodnoceno 0x)