Nemesis - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Expensions

Ahoj, studoval jste někdo beta verze pravidel nebo gameplay? Jak je řešeno zakomponování rozšířeni Voidseeders, Carnomorphs a Aftermath?

Musí se na začátku hry zvolit s jakou expanzí hraji, nebo jde vše najednou, nebo se Intruders vyvíjejí během hry?
4.2.2018 00:50:51 | Upraveno autorem (porovnej)

korenar
Teda kde si přišel k těm názvům? :D

Nicméně, Voidseeders i Carnomoprhové se budou hrát samostatně místo Intruderů. Prostě se hraje buď proti těm či oněm.
Ohledně Aftermath expanze to je tak, že se to odehrává po událostech na Nemesis. Tedy nová posádky, jiný lidi a jiný úkoly. Teoreticky by to mohlo i navazovat na předchozí gameplay.

4.2.2018 10:10:02

Názvy
Protože jsem je psal z hlavy, která zřejmě už tak dobře neslouží :D už jsem to opravil

4.2.2018 11:19:01

Herní system
Já jsem si to myslel, že to bude nějak takto...i když si dokáži představit mechaniku hry, kdy by se to vše kombinovalo.

Nicméně je to zvláštní, neboť jsou to vlastně 4hry se stejným tématem a herní mechanikou v jednom balení :-)

Čas do konce KS se krátí a já stále zvažuji...jsem sběratel, takže pokud se rozhodnu, musím vzít vše a sundropu.

Když vidím LoH za celkem 321 liber, tak už je mi těch peněz fakt líto :D navíc z 80% budu hrát solo. Aktuálně trpí celé moje herní okolí zakládáním rodin a volný čas je už spíše retro pojem :D

4.2.2018 11:23:47

Vybíráme z Bazaru

Nerozbalený Karak 2
Nerozbalený Karak 2
Akt. cena: 1390 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas