Neanderthal: Lovci mamutů

xxxxxxxxoo hodnoceno 137x (Seznam vlastníků)

Neanderthal: Lovci mamutů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 3
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Dávnověk
Herní kategorie: karetní hra, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
Sierra Madre Games
Autoři: Phil Eklund
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Věděli jste, že...

... Phil Eklund schválně navrhuje své karetní hry do poměrně malých krabic (cca 13x13x4 cm)? Sám si totiž zajišťuje distribuci a takto je schopen dodržet rozměrový a váhový limit pro nízké poštovné po celém světě. Milovníci velkých krabic tedy mohou být zpočátku trochu rozpačití. Na druhou stranu není problém si hru vzít na dovolenou a při prvním otevírání vás rozhodně nečeká zklamání v podobě mohutného insertu, spousty vzduchu a v koutě se krčících pár figurek a karet. Krabice je pro všechny komponenty prostě tak akorát...
17.8.2016 21:49:01

...
Tak dnes jsem obdržel hru a velikost mě opravdu trochu překvapila :-) Samozřejmě žádný problém a těším se, až zahrajeme...

18.8.2016 20:16:44

Věděli jste, že...
...grafiku ke hře Neanderthal dělal francouzský grafik Karim Chakroun, ano ten, který udělal tak vydařený grafický redesign legendární hry Magic Realm?

21.8.2016 15:44:26

Velikost/Cena
No na hru jsem se kdysi moc těšil. Na deskobraní v brně ji konečně uviděl a trochu mě zamrazilo.. :-D Taková prťavá krabička za tuším tehdá 550korun mě trochu vyděsilo. Po otevření když zjistítě že uvnitř je "pár karet a pár kostiček", byly dojmy opravdu zvláštní..

Které ovšem samozřejmě po první hře utichly s hlasitým WOW. Hra je úžasná, neskutěčne komplexní/složitá/promyšlená... jak to jen říct...
A rozhodně za ony peníze stojí.. A hru velmi rád hraji znovu a znovu. Hra je vlastně ve skutečnosti tak velká že jste vlastně rádi že tam toho není víc.. :-D

Ale když už tu Fox nadhodil tu velikost, tak jsem se musel podělit o prvotní (rok staré) dojmy :) ¨
Hru rozhodně doporučuju.. :)

4.1.2018 19:22:12

Vybíráme z Bazaru

Summoner Wars
Summoner Wars
Akt. cena: 699 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas