Mint Works - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: neuvedeno
Autoři: Justin Blaske
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Dneska mi přišla, hrál už někdo? Dojmy? Taky máte tak omlácené minty?
15.2.2017 10:49:13

Taky dorazila
Minty mám v pohodě. Posílali mail, že pokud budou minuty poškozené, stačí se jim ozvat a pošlou nové, jestli si dobře vzpomínám. Jinak jsem ještě nezkoušel, dorazilo mi to dnes, ale první dojem je OK. Trošku mi jen vadí, že o ty zahnuté rohy krabičky se návod a karty trochu zasekávají a obávám se, že to brzo odnesou rožky. Každopádně se těším, až si to zahraju :)

15.2.2017 19:50:17

Ta krabička je malá
pro pravidla :-) Uvažuji, že jim udělám žetonkovou úpravu a zastřihnu rohy.

16.2.2017 06:56:25

shipping
Přišel vám nějaký shipping notification než vám to došlo?

17.2.2017 14:17:05

...
ne, prostě to přišlo poštou, hezké překvápko k rannímu kafi :)

17.2.2017 22:18:02

dojmy
Minty mám trochu omlácené jen asi tři. Pravidla se zasekávají v krabičce, tak jsem na ně použil zaoblovač rohů a už je to OK :-)
Dal jsem zatím jen jednu sólo hru proti Sonicovi a vyhrál 8:7, a to v posledním kole díky tomu, že jsem postavil 2 budovy a tím mu zároveň zablokoval lokaci Builder.
Je to rychlý, jednoduchý a příjemně odsýpající workerplacement. Sólo hra je zajímavá, protože vlastně hráč přesně ví, co udělá AI soupeř a tak s tím musí kalkulovat.

18.2.2017 08:45:19

rožky
Na BGG je několik vláken, ve kterých designer vysvětluje, že rozměr a tvar pravidel je záměrná volba a že mají sloužit jako fixace pro minty a karty. Jako ok, čekal jsem, že tam bude těsno ... ale překvapilo mě, jak moc blbě se mi ta pravidla vydělávají. Nic omláceného nemám.

20.2.2017 18:02:10

Vybíráme z Bazaru

Strašidelný hrad
Strašidelný hrad
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas