Milostný dopis - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: Renesance
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Alderac Entertainment Group
Arclight
Filosofia Editions
Japon Brand
Kanai Factory
MindOK
Pegasus Spiele
Steve Jackson Games
Autoři: Hayato Kisaragi
Seiji Kanai
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

verze Simpsons

...já ten originál LL vždycky zapomenu u našich nebo tak, a tak jsem si vytiskla verzi Simpsni, co je tu k dispozici a je to ještě víc zábavy, páč ty postavy + schopnost karty k sobě padne jak....však víte co :-D
29.11.2016 07:56:20

Simpsons verze - pravidla?
Jaká jsou pravidla pro verzi se Simpsnama? Jde o rozšířenou verzi, navíc nové karty mají jinou rubou stranu, tak nevím, jak ji hrát ...

10.2.2017 21:48:06

katy
pravidla jsou stejná jako u Milostného dopisu a ty karty s jinou rubovou stranou jsou rozšíření - nápadníci: každý si na začátku hry vylosuje 1 napadníka. Nápadník je skrytý do té doby, dokud nevyužiješ jeho schopnost, poté zůstává odkrytý. Nápadníka lze měnit po konci kola a může ho měnit pouze ten, který není vedoucím hráčem (i při rovnosti), a/nebo ten, který v tomto kole zvítězil.

15.3.2017 16:04:13

počet karet
Potřeboval bych radu. V originál M.D. je 16 karet u téhle verze 20. Postava komiksák umožňuje podívat se na karty odložené na začátku kola. Znamená to tedy, že i v plném počtu hráčů se nějaké karty odkládají? A lícem dolů?

22.8.2017 08:54:43

Horysimus
V LL se na zacatku kazdeho kola da jedna karta skryte stranou kvuli prvku nejistoty pri dedukci.

22.8.2017 12:41:12

Havelock
Díky moc to mi nějak uniklo. Občas ani 2x přečíst pravidla nestačí dokud člověk nezahraje :)

22.8.2017 12:56:47

Vybíráme z Bazaru

Na louce NOVÁ
Na louce NOVÁ
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas