Mice and Mystics

xxxxxxxxoo hodnoceno 74x (Seznam vlastníků)

Mice and Mystics - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 7 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Cube Factory of Ideas
Plaid Hat Games
Autoři: Jerry Hawthorne
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Znovuhratelnost

Ahoj,
chcel by som sa spýtať na znovuhrateľnosť tejto hry. Po grafickej stránke je táto hra nádherná, samozrejme aj figúrky myší a ich protivníkov. Zaujal aj herný systém založený na plnení scenárov. I keď už existujú nejaké rozšírenia, zaujímalo by ma či je priebeh hry vždy rovnaký alebo scenáre umožňujú nejakú zmenu, aby to nebola len jednorázová záležitosť, nakoľko hra nie je najlacnejšia. Hodila by sa mi nejaká rada, než začnem zvažovať prípadnú kúpu niekedy v blízkej budúcnosti:)

Len tak pomimo, narazil som na stránkach fantasyshopu na pekné figúrky mysiek
(http://www.fantasyobchod.cz/figurky-mysi-hospodsti-p-12284.html)
Myslíte, že by ich bolo možné zakomponovať do hry napr. ako nejaké "homemade" rozšírenie?
Díky.
23.6.2015 18:05:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Reaper mysi
jj, mysky od Reaperu vypadaji dobre
http://www.reapermini.com/OnlineStore/mouse

pouzit by mohly jit, je to otazka jenom dostupnosti nadsencu, co k tomu vytvori vyvazena pravidla a scenare ;)

23.6.2015 20:30:30

som

Připojuji se k dotazu
Už nějakou (až moc dlouhou) dobu kolem této hry chodím a láká mě pořád (víc). Se znovuhratelností ale taky bojuju. Na klidu mi nepřidal ani Rahdo, který ve svém videu hru označil jako "trvalé házení kostkami"...

24.6.2015 06:57:35

Odpoved
Pridavne figurky urcite cenu maji. V MaM jsou totiz generalove a elitni mysi, ktere od normalnich odlisis tak, ze pod ne vlozis zetonek. Na co je ale potreba dat pozor, je velikost podstavy. Mysi mohou jit jen na policka, na ktera dosahnou podstavou z policka, na kterem prave stoji.
Urcita variabilita v misich je. Muzes a nemusis splnit urcite vedlejsi mise. Pokud je splnis, ovlivni to lehce reseni nejake nasledujici. Zakladni kostra vsech misi je ale nemena. Variabilitu tvori typ skupiny a skillu a take nahodne generovani nepratele.

24.6.2015 08:46:02

Vybíráme z Bazaru

HRA O TRŮNY - LVI CASTERLYOVY SKÁLY
HRA O TRŮNY - LVI CASTERLYOVY SKÁLY
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas