Mechs vs. Minions

xxxxxxxxxo hodnoceno 144x (Seznam vlastníků)

Mechs vs. Minions - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Riot Games
Autoři: Stone Librande
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

zaujalo?

Riot games překvapily s oznámením deskovky ze světa LoL, která ale nemá krom postaviček s PC hrou nic společného. Je to kooperačka, kde je hlavní mechanikou programování pohybu. Ve hře je přítomný i "legacy" aspekt, kdy během hraní otevíráte nový obsah, včetně final bosse, ale přitom je hra opakovaně hratelná.
V pondělí se synchronizovaně u všech známějších recenzentů / podcasterů (dice tower, rahdo runs through, watch it played) objevily videa týkající se této hry a reakce jsou velmi pochvalné. Hlavně co se týče produkční kvality za neuvěřitelnou cenu 80 dolarů a co jsem viděl, tak poštovné do EU bude jen asi 10 EURO, což je příjemné. Hru bude možné objednat prý pouze přímo ze stránek Riotu.
LoLko už vůbec nehraju, ale hra mě docela zaujala :) prodej začne 13. října.
21.9.2016 16:35:30

zaujalo
Ahoj pozeral som videa na Dice tower aj Watch It played kde sú vysvetlené pravidlá. Produkčné kvality hry sú naozaj vysoké - množsto komponentov pekne uložené v krabici, dokonca miniatury maju už nafarbenie na zvýraznenie detailov, kartičky žetony všetko vyzerá super. Som len zvedavý aká bude naozaj replayabilita po dohraní scenárov.
Ale na prvý pohľad som si povedal, že to musím mať :D

21.9.2016 17:25:49

replay...
Jelikož je ve hře opravdu hodně náhody - jak přijdou karty akcí, zranění, hody kostkou na miniony, tak bych se znovuhratelnosti nebál. Viděl bych to podobně jako třeba u Zombicide - scénář je daný, mapa, úkol. Někdy se podaří, někdy ne.

21.9.2016 21:14:34

nejake podobne hry
co sa tyka mechanizmu existuju?
Alebo inak povedane da sa to k niecomu prirovnat?

25.11.2016 21:06:30

podobné hry
No takhle z patra mě napadá pouze Roborally, kde taky programuješ pomocí karet příkazů pohyb robota, ale tam hraješ proti ostatním a snažíš se v podstatě vyhrát závod.

Pokud tě ale MvM zaujalo i z toho pohledu, že jde o kooperativní hru, tak si myslím, že nenajdeš jinou, která by kombinovala kooperaci s mechanismem programování pohybu a k tomu ještě zahrnovala hraní postupně se rozvíjející kampaně, takže v této kombinaci jde určitě o unikátní hru.

26.11.2016 10:31:20

vdaka za odpoved
tiez ma napadlo len roborally. Takze asi uz len niekoho zohnat kto mi to kupi (to Slovensko nehrozi)
PS: ak som dobre cital na nete druha varka bude k dispozicii v polovici decembra

26.11.2016 10:59:47

Super
Na to ze je to hra z roku 2016, tak super a kvalita teda presahuje standart o kilometr :)

Objednano z Riotu a bylo to tady za 3dny, btw, rychleji nez nabijecka kterou jsme objednal z Mallu.






"I want to play a game." Jigsaw

23.5.2019 08:29:26

Paráda
Taky jsme neodolal a objednal minulý týden. Cena sice vzrostla na 99 EUR + poštovné 10 EUR, ale ta krabice je fakt nabitá obsahem a vánoce pro děti mám pořešený. Doprava za pár dní, lokalizace vypadá opravdu hodně povedeně. Jediné mínus - krabice vypadá "přebaleně", dorazila v neporušeném igelitovém přebalu, ale pod ním byl jeden roh roztržený. No pomohla izolepa :-)

19.10.2020 13:20:30

číslo krabice

kolikátku máš napsanou na krabici? (XXX/750)
Se divím, že zvedli cenu, nějak mě nenapadá důvod, co by je k tomu vedlo, když už ji měli jednou vyrobeno a pokud to mají už skoro dovyprodáno, čekal bych, že naopak zlevní.

19.10.2020 15:46:40

Krabice
Mám číslo 729/750. Takže ještě asi 21 zbývá :-)

19.10.2020 19:54:52

Číslo krabice
Krabice posílají náhodně, nedrží se číselné posloupnosti, takže s tím počtem zbylých krabic to tak úplně nebude. ;-)

20.10.2020 08:37:53

cena

Jestli si to dobre pamatuju tak puvodni cena byla v podstate vyrobni, mozna ze na tom i neco tratili, protoze se bali ze realna cena bude pro fanousky LoL moc vysoka... tak si mozna ted rekli ze uz se bat nemusej :)

20.10.2020 17:13:48

ad cena
Když to porovnám s hrama z KS, kde bývá cena obdobná tak tady je doručení za pár dnů a poštovné 10 EUR oproti běžným 25-40. Takže to beru tak, že jde stále o dobrou koupi :-)

21.10.2020 09:26:06

aktuální koupě + cena

vzhledem k tomu, že jsem měl tuto hru v hledáčku, tak se tu objevily před 14 dny na bazaru. Jelikož cena šplhala nad 3000, tak jsem hru objednal na Riotu v Cz edici. Cena i s dopravou vycházela na 2900 Kč. Objednáno 8.2.2021 doručeno dnes 16.2.2021.
Takže vychází nová hra i s dopravou levněji než v současné době na bazaru, kde je cena ještě k tomu bez dopravy.

16.2.2021 12:53:23

Lukyn2810
Protože lidi si nejsou schopný zjistit cenu... Navíc na bazaru je ro nejen bez poštovného, ale už i hrané (otevřené obálky)...

Já to ve svém inzerátu lidem i narovinu říkám než jim potom psát zpravy, že mi nabízejí víc než to stojí nové v obchodě :D :)

16.2.2021 15:11:58

Vybíráme z Bazaru

Nájezdníci ze severu
Nájezdníci ze severu
Akt. cena: 1225 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas