Massive Darkness

xxxxxxxxoo hodnoceno 27x (Seznam vlastníků)

Massive Darkness - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: CMON Limited
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Massive Darkness nebo Sword & Sorcery?

můžete někdo poradit?
25.8.2017 13:14:07

dojem
No..Hrál jsem jen SS a Zombicide + Galaxy defenders (viz níže), o MD mám jen načteno nějaké dojmy atd.. Takže mě ber s rezervou a uvidíš zda ti tu napíše někdo kdo hrál tebou obě dotazované

je to podobné jako když vemeš srovnání her Galaxy Defenders a Zombicide.. (obě hry mají s tím druhým hodně společného, tj SS vychází docela dost z GD a MD zase ze Zombíků)..

SS je takové víc taktické a plánování a chyby se dost trestají
MD je zase spíš taková odreagovávačka mám pocit, kde to kidlíš po davech, máš hromady lootu

řekl bych že MD se ti bude líp hrát s širší škálou různých lidí, kdežto na SS to chce trochu strategicky a logicky víc uvažující lidi

25.8.2017 16:07:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Zaily
Dík za postřehy. Já hrál jak GD tak Zombicide BP, chtěl bych spíše něco více taktického než BP, ale abych pravdu řekl tak mi u GD něco chybí. Nevím jak to přesně napsat, není to prostě úplně ono (tím nechci říci že je to špatná hra). Někde jsem četl že SS by mělo být vylepšené, proto bych rád slyšel dojmy od někoho kdo už SS hrál. Rád bych věděl jestli je to jen převedené GD do fantasy kabátu, nebo jsou tam nějaká vylepšení.

25.8.2017 17:50:18

Vybíráme z Bazaru

Insert pro 7 Wonders
Insert pro 7 Wonders
Akt. cena: 170 Kč
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas