Mansions of Madness

xxxxxxxxxo hodnoceno 118x (Seznam vlastníků)

Mansions of Madness - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

IN
IN - avatar

Hrani s neanglictinari

Jake mate zkusenosti pri hrani s hraci kteri neumeji anglicky? Staci napriklad, kdyz je keeper anglictinar a ostatni uvadi do deje a preklada jim karty nebo se to tak hrat neda? Predpokladejme i vyuziti jiz lokalizovane prirucky pro vysetrovatele.
13.1.2012 09:31:16

neangictinari
no hral jsem to a pokud umi keepr anglicky a vysetrovatele ne tak se to hrat da ale trosku to nici atmosferu. hodne to vylepsis tim pokud aspon jeden vysetrovatl umi anglicky, ale hrat se to da

13.1.2012 09:34:17

Re
Teroeticky to možné je, ovšem karty vyšetřovatelů obsahují text (schopnosti, předměty atd. atd.), otázkou je, jestli všechny tyhle informace hráči "udrž9ů, když jim je přeloží Keeper. U zbyteku to problém není, úvodní příběh, karty Clue, událostí, útoky atd. můžeš skupině překládat...

13.1.2012 09:36:12

IN
Dá se to, ale je to takové otravné pořád připomínat co mají hráči za předměty a schopnosti. Jednou jsme to zkoušeli, šlo to, ale drhlo to, jestli mi rozumíš :). Raději počkej na překlad karet od Mortheho, na který netrpělivě čekáme. Ale čekání se určitě vyplatí, protože co jsem četl v jiné diskuzi, tak to vypadá, že to Morthe překládá s maximálním nasazením a na Flavor textech si dává záležet. Takže já se už nemůžu dočkat :)

13.1.2012 09:37:28

IN

...
Prave, uz se na to tresu od te doby co hra vysla (brezen?) a uz bych si fakt zahral...:). Atmosferou a hernimi prvky mi to prijde fakt pomerne povedene a i skupina se na to tesi, tak jsem to chtel zkusit alespon takhle.

13.1.2012 10:18:14

Vybíráme z Bazaru

Diamantový les od Dino Toys
Diamantový les od Dino Toys
Akt. cena: 205 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas