Malé velké galaxie: Do neznáma

xxxxxxxxxo hodnoceno 97x (Seznam vlastníků)

Malé velké galaxie: Do neznáma - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Malé velké galaxie
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Gamelyn Games
Autoři: Scott Almes
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Print'N Play

Mate prosim nekdo print'n play verzi? V Late Pledge se mi nedari udelat nakup pouze print'n play verze ;-( Diky!
28.10.2016 03:17:52

Print'N'Play
Ahoj,
je to normálně ke stažení, mám to. Jinak teda ta PnP verze je poměrně ošklivá a těžko člověku dá ten správný zážitek. Ale touha je veliká :-)
Mám i na 3D tiskárně vytištěné správné rakety (které ovšem s PnP verzí nekorespondují).

19.12.2016 17:09:25

Pirátství
Zdravím,
jsem ve světě deskovek nový. Plánuji si koupit toto rozšíření a když se tu řeší PnP musím se zeptat. Není náhodou tento systém klasické pirátství? Samozřejmě se jedná pouze o kopii nápadu a cílem není vydělat, takže to asociovat s pirátství videoher je blbost. Ale i tak. Jak se k tomu staví tvůrci? Překvapuje mě, že PnP podporují zde i admini.

Nejedná se o provokaci nebo varování. Jedná se pouze o otázku (poté ji když tak smažu) kluka, co vyrůstal na PC.

Díky moc.

7.8.2017 23:34:16

pnp
@Reva PnP verzi nabízeli přímo tvůrci a byla to takové obdoba dema aby si lidi hru vyzkoušeli.

8.8.2017 08:10:37

Reva
Jak píše Pete, řada vydavatelů dává k dispozici PnP verzi, aby si člověk mohl hru ošahat. Když se mrkneš na geek, nezřídka tam vidíš hlášky tipu "Zkusil jsem PnP, je to dobrý, kupuju hru". Je to něco odlišného než když nějaká hráč nakopíruje deskovku na Uložto, aby si to ostatní mohli stáhnout a vytisknout (i to se děje). Takže ofiko PnP jsou v pohodě, protože je to politika dané firmy...;)

8.8.2017 09:21:15

Vybíráme z Bazaru

Temné znamení
Temné znamení
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas