Malé velké galaxie

xxxxxxxxxo hodnoceno 451x (Seznam vlastníků)

Malé velké galaxie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Gamelyn Games
Autoři: Scott Almes
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

hru nechápu

ahoj, poradíte prosím někdo? Hru vůbec nechápu!! Pravidla pročtené tak 20 krát, dokonce jsem se dívala na video, ale nevím tomu ani hlavu ani patu..:(( Pokud je tady někdo chytřejší než já, může mě nějak nakopnout? Díky Není ke hře nějaký návod, kromě toho nesmyslu v karbičce? Děkuji :)
22.4.2017 16:58:36

???
V kostce: hodis kostkama ( podle toho kolik ti rrkna deska tbe galaxie) jednou je muzes zadarmo prehodit pak te stoji prehozeni za kazdou kostku jednu energii. Na kostkach si vyberes ktere chces vykonat, popsany jsou na aktivacni karte nebo jak se jmenuje. Az aktivujes vsechny jede dalsi hrac. Kazdou souperovu akci muzes nasledovat pokud utratis jednu kulturu. Po dosazeni 21 se spusti konec hry aby vsichni odehrali stejny pocet tahu. Jinak na dne krabicky jsou vysvetleny některé funkce planet. Tak snad uz

22.4.2017 17:15:23

maly-strom
Ahoj,
klidně si na rexhry.cz najdi číslo a zavolej mi, zkusím vyjasnit vše, co bude potřeba ;-)

22.4.2017 17:21:13

dík
Děkuju oběma! Asi fakt zavolám.. Já nerozumím těm všem pojmům, co to je zahrát akci, odkud kam co dám, co kde přesunu a jak.. Tak nějak poznám jen ty planety na obrázkách a kostky:)))))))))))))))

22.4.2017 17:37:33

video
Ahoj,
zkus jeste tohle video:

https://videacesky.cz/video/tabletop-male-velke-galaxie

pobavis se a vsechny mechanismy tam jsou pekne ukazane behem hry.

22.4.2017 21:37:38

juch
NO hurá díky, konečně mám jasněji!!

23.4.2017 09:07:26

dotaz
Ahoj, nakonec jsem zjistila, že v pravidlech je vše. co má být napsáno.. takže se omlouvám za zmatky a děkuji za rady!!
Mám ale dotaz, ohledně mých energií při solo hře. Pokud dosáhnu maxima energie na své kartě, děje se něco? Nemohu to dohledat.. Ničemná galaxie se při dosažení maxima posouvá s hvězdičkou o 1 pole(rozšíří impérium), co mám dělat já, nevím. Prosím o radu!
A ještě dotaz: Jakým způsobem rozšířím své impérium? Jen akcí na kartě?
Díííky všem:))) K:)

23.4.2017 11:14:36

...
Ty kdyz jsi na max energie tak se nic nedeje.

Galaxii rozsirujes bud symbolem na kostce nebo to umoznuje i nejaka planeta svou akci , nazev nevim.

Jinak galaxie je jedna z nej her co mame :-) a doporucuju to zahrat i ve vice lidech. Odkud jsi?

23.4.2017 11:22:31

Re: dotaz
Při dosažení maxima energie se neděje nic (ono se to taky málokdy stane)
Zvýšit level se může pokus padne na kostce symbol Kolonie - je to i vyznačeno na kartě Galaxie (+zaplatit cenu levelu)

23.4.2017 11:25:15

ahááá
Jo takhle? Já jsem to přehlédla, že i kostka!! Tak už mám jasněji a moc vám děkuju, včera jsem málem hodila hru do kamen:)))))))))))))
Jsem z valašského meziříčí

23.4.2017 11:31:38

..
Ale dnes ji pálit nebudu, protože to vypadá hodně dobře!!!!!!!!!!!!!!!!!!

23.4.2017 11:33:26

:))
Hodně dobře, porazila jsem cvičnou ničemnou galaxii, juch:))

23.4.2017 13:46:27

Dobra
Jojo, dej hře šanci a hrej ji. Zaslouží si to. :)

23.4.2017 17:36:45

hooodně dobrá
No teda zaslouží, je to úlet! Nemůžu se odlepit od stolu a to bych měla uklidit a chystat děti do školy..:((
dotaz: Kostka energie: hráč získá za každou loď na kartách a taky v galaxii 1 bod
kostka kultury: hráč získá jen body za lodě na kartách, nebo i v galaxii?
díky a jste hodní:))

23.4.2017 17:41:18

jenom kartách
galaxie kulturu neposkytuje...

23.4.2017 18:03:36

díky
Aha děkuji:)

23.4.2017 18:55:58

Vybíráme z Bazaru

Zombicide: Undead or Alive - Dead West
Zombicide: Undead or Alive - Dead West
Akt. cena: 1600 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas