Mage Wars Arena

xxxxxxxxxo hodnoceno 46x (Seznam vlastníků)

Mage Wars Arena - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Arcane Wonders
Pegasus Spiele
Autoři: Benjamin Pope
Bryan Pope
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Odkup přebytků

Ahoj,

nedávno jsem si pořídil tuto hru a velmi mě nadchla. Už jsem stihl za 3 týdny odehrát 20 hodin čistého času a nakazit dva lidi (na další se chystám :) ).

Co tak sleduji net, tak komunita této hry buď není a nebo je velmi tichá, tak bych rád tímto oslovil již bývalé hráče, zda se nechtějí zbavit některých svých nevyužívaných rozšíření.

Zatím mám core set a rozšíření Druid vs. Necromancer. Vzhledem k tomu, že už plánujeme víkendové hraní minimálně ve 4 lidech, uvítal bych nejlépe rozšíření Battlegrounds, žlutozelenou sadu aktivačních žetonů, herní plán na bannerovině a ideálně magnetická počitadla stavů :)

Nebráním se jakémukoli rozšíření, které nemám a pravděpodobně bych měl zájem i o ještě jeden core set.

Vzhledem k tomu, že kupovat vše nové by mě stálo dost korun, zkouším to touto cestou. Pokud se někdo chce zbavit své nehrané hry za rozumnou cenu, určitě se ozvěte.

Díky
2.8.2017 23:10:19

Prodej
Akutálně prodávám svoji kolekci MW. V případě zájmu se zúčastněte aukce.

https://www.zatrolene-hry.cz/bazar/83988/

9.2.2019 13:20:34

Nemá někdo něco na prodej
Nechci zakládat nové vlákno, takže kdyby někdo chtěl něco prodávat z Mage Wars tak mi napiště do soukromé zprávy. Neřikám, že bych koupil všechno, ale o většinu bych měl zájem. Díky

16.6.2020 13:26:13

Taky se zeptám
... kdyby měl někdo doma zbytečně zahálejícího Paladina se Sirénou nebo Lost Grimoire, zájem bych měl.

16.6.2020 14:06:53

Prodej
Ahoj,

přebývá mi tady moje sbírka Mage Wars, kterou bych rád poslal dál. Kdyby měl někdo zájem, tak se mi ozvěte do SZ. Časem to asi hodím na bazar, ale klidně se můžeme domluvit i mimo, než to tam hodím.

Konkrétně jde o:

- základ (původní hra ve velké krabici, nikoliv Arena)
- Forcemaster vs. Warlord (vč. krabice)
- Druid vs. Necromancer (vč. krabice)
- Conquest of Kumanjaro (bez krabice)
- Spellbook pack 1

Celkem tedy 8 spellbooků. Každý mág má tedy vlastní spellbook a přidám k tomu i barevné obaly DragonShield (celé balení). Karty každého mága obaleny do "jeho" barvy. Hráno pouze v obalech, takže karty jako nové. Některé karty vlastně úplně nehrané. Celkem hráno cca 5-6 partií. Pouze krabice od základu má nějaké známky používání od skladování.

Nejraději bych to prodal jako celek.

6.9.2020 14:39:08

Vybíráme z Bazaru

Zombicide - Urban legends AJ
Zombicide - Urban legends AJ
Akt. cena: 490 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas