Mage Wars Arena

xxxxxxxxxo hodnoceno 46x (Seznam vlastníků)

Mage Wars Arena - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Arcane Wonders
Pegasus Spiele
Autoři: Benjamin Pope
Bryan Pope
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Mage Wars -

Mágové a Mágyně,

dovolte mi Vás pozvat a upozornit na II. ročník MW ligy. Z prvního ročníku již máme vítěze Elnieho. Bude jím ale i ve druhé sezóně?

Liga bude začínat 2. prosince a i po jejím odstartování bude možné se do ligy dopřihlásit. Liga se hraje čistě pro zábavu a tzv. na pohodu. Vzájemné zápasy lze odehrát naprosto kdekoliv a i v jakémkoliv pořadí. Dle množství přihlášených se ustanoví počet skupin a i délka celé ligy. Pro přihlášení do ligy mi stačí napsat buď v tomto chlívku nebo mi poslat PM. Zařadím vás do krásné a přehledné excelové tabulky, která od minulé ligy doznala trošky vylepšení :)

Budu se na Vás těšit v aréně :)

Seznam nahlášených mágů

Andy
Boocheck
Bludik
Camosska
Deathmers
Elnie
Floki
Fuchso
JaraT
JaraT-přítelkyně
Kubrt
Mortuss
Panchy
Rijak
Vere
Vlastus
10.10.2013 14:03:25 | Upraveno autorem (porovnej)

update
Takže, po dohodnutém čekání na rozšíření mi dovolte oficiálně ohlásit start v pořadí již druhého "organizovaného hraní" někdy též nazýváno jako II. Kolo ligy v MW. Oficiální start bude 2. Prosince v pondělí. Do té doby a ještě 7 dní poté se lze bez starostí do hry přihlásit.

Jak už bylo několikrát zmiňováno, jedná se o přátelské pohodové hraní takže i pokud máte jen základ a hru jste hráli jen dvakrát se ženou či sami proti sobě, jste určitě vítáni. Podle počtu hráčů jsou utvořeny skupiny kdy v každé skupině se utká každý s každým. Pořadí po zkušenostech z minulého kola je necháno vždy na hráčích a jejich časových možnostech. Pro účely ligy je také akceptováno odehrávání přes OCTGN za předpokladu, že se na tom obě strany dohodli. Papírová verze bude mít však vždy přednost.

Během ligy lze používat všechna rozšíření a jediný požadavek na Vás hráče bude, jsou jen základy slušného chování a ohleduplnosti ;)

Vzájemné hry lze odehrávat naprosto kdekoliv po dohodě obou hráčů.

Seznam účastníků je na první stránce a dá se kdykoliv upravit. Doufám, že se brzy setkáme v aréně!

25.11.2013 11:15:48

Liga v Brně
V Brně asi možnost hrát nějakou takovouhle ligu nebude co?

25.11.2013 12:42:04

Liga v Brně
Na deskožroutovi na to bylo založeno speciální vlákno, pár lidí o tom uvažovalo ale bylo jich kolem 4 a spíš se tvářili na jedno či dvě nepravidelná zahrání.

Pokud by se Brno dalo do kupy, samozřejmě by organizování padlo na mou stranu (zápis výsledků, řešení sporů apod.)

25.11.2013 14:07:17

Brno
V Brne je hodne lidi, co hru ma, ale je nemozne domluvit se na necem pravidelnem. Zkousel sem rozhodit site a prihlasili se mi na to 2 lidi. Samozrejme na Deskozroutovi, sem uz chodim jen kvuli Bazaru.

26.11.2013 00:36:42

Info
Už je nás 13 a "start" začíná až přes příští týden v pondělí. Pokud by se chtěl stále někdo přidat, bude nesmírně a vesmírně vítán. 80% hráčů jsou nováčci nebo ježíškáři a tak se se hrou teprve seznamují. Pokud by měl někdo chuť si jen tak zahrát nebo mít aspoň kontakt na pražské mágy, určitě mi dejte vědět :)

8.1.2014 15:39:22

:)
Tak už je nás ještě víc a já dnešním dnem odpaluji ligu.

Soupisky jsou ještě 14 dní otevřené pro případné úpravy. Vzhledem k tomu, že všechny přihlášky přišli z deskožrouta, budu sem uvádět jen zásadní zprávy a hlavní komunikaci budu vést na serveru deskožrouta.

Momentálně máme 17 hráčů a stav se určitě ještě změní. Pokud máte zájem, určitě neváhejte, jedná se jen o pohodové hraní, ne krví nasáklou sérii bitev o přežití :)

13.1.2014 11:30:26

Vybíráme z Bazaru

Válka květů (CZ, Kickstarter verze)
Válka květů (CZ, Kickstarter verze)
Akt. cena: 990 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas