Mage Knight: Desková hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 312x (Seznam vlastníků)

Mage Knight: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Lacerta
Pegasus Spiele
REXhry
WizKids
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ verze karet

Ahojte. Doufám, že to není příliš drzé, ale nevíte, jestli jsou někde ke stažení české verze kartiček? Rád bych si je vytiskl bokem na nějaký papír, aby v případě, že by někdo nerozumněl textu na anglické kartičce, mohl si dohledat její překlad v nějakém vytištěném šanonu.

Stejně to mám třeba vyřešené u EN verze Civky a neanglicky hovořící spoluhráči to zvládají bez problémů.

Díky za jakokoliv radu.
8.2.2014 12:43:43

:)
kup si českou verzi a en prodej/vyměň

8.2.2014 13:02:24

:-)
Peet: Rada "za všechny peníze":-D Přesně takové situaci jsem se chtěl vyhnout. Už kvůli tomu, že nepředpokládám v dohledné době CZ vydání dvou rozšíření a mít česko-anglickou verzi hry nechci.

8.2.2014 14:06:25 | Upraveno autorem (porovnej)

:)
Tak pokud to nepotřebuješ v grafice,jakože podle toho co píšeš, nepotřebuješ,tak stačí word a tak dve hodky casu a mas to...anglicy umíš jak jsem pochopil :) a muzes to hodit i sem pro ostatni... ale ja myslim,ze to vyjde celkem brzo podle prodeju ceske zakladni verze,myslim ze prodeje to melo slusny.

8.2.2014 19:55:39

vlastní překlad
Grafika opravdu nutnost není (ale samozřejmě výhoda). A pokud se cizí překlad nenajde, asi mi nic jiného ani nezbyde, než si to přeložit svépomocí, ale proto sem píšu, abych nedělal zbytečnou práci...

8.2.2014 21:26:01

Vlastny preklad
Kedze som nedavno zakupil tuto skvelu hru a ako inak, v aglictine, chcel by som sa opytat ci niekto nerobil preklad karticiek ( ekharion tu pred casom spominal, ze sa nan mozno chysta...), pripadne ci by nejaky vlastnik cz verzie nenafotil ceske karticky ( staci tie prehladove karticky - je ich tusim 7, ci 8 obojstranných - mesto, drancujuci goblini,..., prip. karticky, ktore obsahuju viacej textu...). Urcite by to ocenili aj dalsi vlastnici en verzie. Vopred diky

Alex02

23.9.2014 15:12:10

Vybíráme z Bazaru

Mořeplavci
Mořeplavci
Akt. cena: 11 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas