Lords of Hellas - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad zde

Má někdo v úmyslu udělat překlad pravidel, karet, atd?
Překlad bych klidně udělal, už sem v něm ostatně můžu hrabat. Otázka jen je, jestli by někdo udělal poté grafiku. S tou se mi dělat nechce.
Začal bych pravidla, pak karty (případně dělba práce?)
20.11.2017 09:37:43

Hrubý překlad s částečnou samokorekcí
Jde o čistý text bez jakékoliv úpravy. Text je spíš vhodný pro zpracování nějakým grafikem. Koukal jsem, že bych to přes Inkscape dal, ale tolik času nemám.

https://www.dropbox.com/s/dd013z3zqy0nxr6/LoH_Rules.txt?dl=0

4.12.2017 12:30:27

dotaz
Přeji hezký den,
předně bych chtěl moc poděkovat a pochválit za překlad. Věřím, že spoustě uživatelů pomůže.

Rád bych jenom k tomu překladu zeptal, z jakého "zdroje" je překládán.

Protože když jsem koukal na jediný dostupný prototyp-manuál (z adresy https://boardgamegeek.com/boardgame/222509/lords-hellas/files ), tak tam - aspoň počátek překladu ( číslování stránek, odrážky v obsahu apod.) nesedí s překladem.

Pokud existuje nějaká novější (ideálně finální) verze anglického manuálu, budu moc rád za odkaz.

Děkuji

Marek

7.12.2017 12:07:49

Felda
Překlad je z předběžných KS pravidel, které jsme dostali jakožto účastníci kampaně.
Je to tedy stále jen předběžná verze, ale podle slov toho hlavního poláka je to již velice blízko realitě a že se opravdu jen opravovali jejich chyby v grafice a pár textových nesrovnalostí.
Jakmile se mi do rukou dostanou finální pravidla (možná si je ještě zkusím znovu vyžádat digitálně), tak to doupravím a pak bude mít někdo možnost se do toho pustit graficky.
Jak píšu, zvládl bych to sám, ale nemám na to čas...

7.12.2017 14:36:01

Pravidla v grafice

Děláte někdo prosím na tom?

30.12.2017 23:55:48

Vybíráme z Bazaru

Pán prstenů: Putování po Středozemi
Pán prstenů: Putování po Středozemi
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas