Le Havre - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, budovatelská, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: 999 Games
Lookout Games
MindOK
Ystari Games
Autoři: Uwe Rosenberg
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

herní doba?

Zdravím, přijde mi divné, že herní doba je udávaná 150 min (žádné rozmezí) a přitom je možná i zkrácená varianta hry - je opravdu zkrácená nebo je to jenom nějaké zjednodušení ale časová náročnost zůstává? díky za odpověď...sch.
22.12.2009 02:32:51

herní doba a verze
Na www.hrajeme.cz si můžeš na stránce Le Havre stáhnout pravidla a v pravidlech na první straně se můžeš podívat na tabulku, kde máš pro počet hráčů a zkrácenou nebo nezkrácenou verzi napsány časy v minutách. Zkrácená verze se liší kromě nějakých dalších drobností hlavně podstatně menším počtem kol, které se odehrají a také se nehrají speciální budovy.

A jen orientačně třeba ve dvou hráčích zkrácená verze má 8 kol a je psaná na 45 minut a plná verze ve dvou má 14 kol a je na 120 minut. Extrém je pak plná verze v 5 hráčích kdy se hraje na 20 kol a je psaná na 210 minut.

22.12.2009 09:09:50

2 kren
diky za info, nez jsem se stihl dostat na net a precist si odpoved tak uz jsem le havre dostal, takze odpadlo dilema jestli si hru koupit nebo ne a problem vyresen asi tim nejprijemnejsim zpusobem;)

26.12.2009 12:42:26

Vybíráme z Bazaru

Shuffle Heroes
Shuffle Heroes
Akt. cena: 210 Kč
Končí za: 15 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas