Last Night on Earth: The Zombie Game

xxxxxxxxoo hodnoceno 74x (Seznam vlastníků)

Last Night on Earth: The Zombie Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Horror, Současnost, Zombie
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Flying Frog Productions
Autoři: Jason C. Hill
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

To order a hot new stuff

Zdravim, nasiel by sa niekto z Brna + okolie, popripade z okolia Piestan (SR), kto by si chcel objednat z http://www.flyingfrog.net/lastnightonearth/ nejake nove rozsirenia s bonusovymi vecami, popripade nejake web-exclusive rozsirenia? Ja by som ich velmi chcel, ale $37 za shipment je namna moc, ak ma este niekto okrem mna tento problem, mozme sa dohodnut, objednat stadial nieco spolocne a takto zmensit naklady cyhadzajuce na jedneho cloveka.
23.12.2009 11:56:46


jsem už taky uvažoval o objednání. Chtěl bych spíš doplňky k Last Night on Earth, ale docela se mi zalíbily svítící zombie, tak by se dalo. Jsem z Prahy, ale v Brně mám kontakt :-) Ale i půlka z 37 doláčů poštovnýho mi přijde extrémně moc, chtělo by to ještě někoho ... :-/

23.12.2009 12:18:40

tak sme zatial 2ja
no hej, dufam ze sa aspon 4 najdeme, to by bolo fakt ze super!

23.12.2009 13:11:13

FFP
Když by to bylo někdy po Novém roce, ideálně na pomezí ledna/února, a byli by jsme tak čtyři, tak jsem jednoznačně pro :-)

Na ty web-supplementy jsem koukal již delší dobu...

24.12.2009 14:17:07

Přidal bych se...
...

5.2.2010 20:10:35

Já asi taky
Kdybyste něco plánovali tak dejte vědět;)

12.2.2010 19:17:41

Pay Pal
No vidim ze zaujemci by boli, takze postovne by az take ultra drahe nebolo...teraz uz len niekoho, kto to moze zaplatit resp. kto pay pal ma...naposledy som to riesil cez kamarata, uz ho s tym ale obtazovat nechcem...najde sa niekto?:P

12.2.2010 23:20:15

Vybíráme z Bazaru

Sherlock Holmes: Trojitá výzva
Sherlock Holmes: Trojitá výzva
Akt. cena: 165 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas