Last Night on Earth: The Zombie Game

xxxxxxxxoo hodnoceno 74x (Seznam vlastníků)

Last Night on Earth: The Zombie Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Horror, Současnost, Zombie
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Flying Frog Productions
Autoři: Jason C. Hill
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Přehled všech přídavných "L-desek" hracího plánu

Zdravím,
přečetl jsem si zde přeložená pravidel a komponenty (mimochodem skvělá práce). Docela mě to zaujalo a rád bych si tuto hru dle přiložených pdf. vyzkoušel. Narazil jsem však na jeden problém. Jde o hrací desku + 6ks přídavných desek. Byl by někdo tak laskav a naskenoval by je prosím do sekce "Ke stažení"? Děkuji
1.11.2010 14:31:03

rowdas
Pokud si chceš hru jen vyzkoušet, můžeš si plány namalovat na čtverečkovaný papír, pokud jí chceš vyrobit, abys ušetřil, moc podpory tu nenajdeš.

1.11.2010 14:41:22

sydo
jen pro upřesnění, nejde mi o to, abych za každou cenu ušetřil, ale o zkoušku. To že budu interpretovat přečtená pravidla své drahé polovičce a přátelům, s kterými bych danou hru chtěl hrát, by asi moc velký úspěch nemělo. Proto nám chci hru představit tzv. "zkušební - demo" verzí. Pokud pak vysledné reakce budou pozitivní, tak pak není důvod dál váhat nad koupí a naopak. Mám rád věci originální, ale kupovat zajíce v pytli se mi nechce. Pokud i přesto je toto důvod k odsuzování prosím.

PS - touto formou jsem například vytvořil provizorní Arkham Horror - výsledek -horlivě očekávám vydání české verze

2.11.2010 12:04:14

rowdas
Nikdo tě neodsuzuje, jen jsem podotkl, že k vyzkoušení systému hry nepotřebuješ originál scan mapy. Herní společnosti nejsou rády, když je někde k nalezení kompletní scan herního materiálu (nelze se jim divit) a i z BGG si občas vynutí stažení souborů, které by příliš nahrávali výrobě domácí verze.

2.11.2010 12:21:34

Vybíráme z Bazaru

Hannibal
Akt. cena: 2300 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas