Kingdom Death: Monster

xxxxxxxxxx hodnoceno 21x (Seznam vlastníků)

Kingdom Death: Monster - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 17 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Kingdom Death
Autoři: Adam Poots
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidla

Zdravím všechny,chci se zeptat jak se vyhodnocuje AI karta Bílého Lva "Strašlivý řev"
1) Háže si Lev na každou postavu zvlášt?
2)Má vliv na hod postih/bonus na přesnost Lva?
3)Pokud mám sanity armor a vydržím brain útok, platí i tak na mě knockback?
4)pak zautočí na nevzdálenější postavu v dosahu, útočnými parametry ze zakl.akce?

Dík za odpověd :-)
26.9.2016 13:26:54

Odpovedi
1) Ano. Roll 1d10 per Target.

2) Nema. Je to rev.

3) Plati, tvuj mozek vydrzel napor, ale mirne jsi poodbehl.

4) Ano, "Perform Basic Action, target the furthest survivor in range."

26.9.2016 14:20:37

Pravidla
1) Můžu si po prvním Showdownu Prologue zaškrtnout u přeživších postav Hunt XP.
2) Po prvním Prologue Showdownu pokud mi umře postava aktivuje se Principle Death v Setlement fázi?
3)Je možná v Showdown fázi výměna zbraní mezi postavami?
4) Doplní se v Setlement fázi hodnota poškozené zbroje, která není archivována?
5) Reflexu na AI kartě se dá vyhnout pouze kritickým hodem na zranění?
6) Pokud mi zemře postava, její vybavení můžu přiřknout nové postavě?
7) Jak funguje karta vybavení Love Juice?
8) Firs Day event nárust populace se vyhodnocuje každou Setlement fázi, nebo pouze na začátku kampaně?

Dík za odpovědi :-)

30.9.2016 10:36:23

Odpovedi
1) Ano.

2) Ano.

3) Ne.

4) Ano, pred odchodem (Settlement, cast 8.) je cela zbroj povazovana za autoopravenou.

5) Ano, ale pouze v pripade, ze na karte je moznost kritickeho zraneni. Zkusenejsi postavy se nauci urcite finty, jak se reflexum vyhybat.

6) Podle pravidel je v okamzik smrti veskera vybava automaticky prenesena do osady, at uz se jedna o fazi lovu nebo samotneho boje.

7) Behem faze Settlementu muzes archivovat tuto kartu k nastartovani udalosti Intimacy mezi postavami, ktere jsou schopne konzumovat. Anebo to muzes pouzit jako bezny organ.

8) Jen jednou po prvnim uvitacim setkani. Dal je osud osady vice ci mene ve Tvych rukou.

30.9.2016 13:46:11

Pravidla
Karta AI Ground Fighting

1) Pokud je ve hře tato karta a postava zaútočí z Death zóny na kartě je napsáno že Lev provede Zakladní akci s Rychlostí +2 a +1 poškození tzn., že má celkově dle karty Základní akce celkem Rychlost 4, Přesnost 2+, Poškození 2 ?

2) Jak přeně funguje legendární AI karta Bílého Lva Vanish

Dík za odpověď.

3.10.2016 17:34:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Lvicek
1) Postava nemusi ani utocit, staci kdyz spotrebuje akci s bleskem. Ano, lev ziskava bonus +2 kostky a +1 damage, coz znamena:
Lev 1. urovne: 4 kostky, presnost 2+ a damage 2
Lev 2. urovne: 5 kostek, presnost 2+ a damage 3
Lev 3. urovne: 6 kostek, presnost 2+ a damage 4
A to bude pekne stipat.

2)
Cast prvni:
Kdyz poprve vytahnete otocenou dolu kartu Vanish, odstrante lva ze stolu, odstrante prioritni zeton. Ponechte odhalenou kartu na vrcholku balicku.
Kdyz Vanish lezi odhalena na vrcholku balicku, survivor, stojici ve vysoke trave, muze spotrebovat blesk a hodit kostku. Na 9+ nasel monstra. Postavte lva vedle survivora a premistete Vanish do odkladaciho balicku.

Ted jste na tahu, muzete hledat lva, jinak v jeho dalsim tahu si najde on vas...

Cast druha:
Pokud Vanish ma byt vytazena, kdyz je odhalena celem vzhuru, zacilte nahodneho survivora a postavte Lva vedle nej. Survivor je odsouzen ke zkaze. Zautocte na cil (vychutnejme si charakteristiky utoku), pokud survivor je stale nazivu, spuste event Zero Presence.

3.10.2016 20:05:02

Setlements event : Lights in the Sky
Mám dotaz, má postava utratila enedeavor a provedla hod 1d10 s výsledkem 7, v řádku principu Graves, jak mám chápat vysledek a aplikovat?

Díky za odpověď :-)

6.10.2016 17:36:57

Lights in the Sky
Do postavy uderil pilir svetla. Je naplnena vzpominkami zesnulych.
Je-li postava silena, prida si 3 brneni na kazdou lokaci, v pripade ze se tento rok vyda ven z osady.

9.10.2016 20:54:55

Vybíráme z Bazaru

Zombicide 2nd (EN)
Zombicide 2nd (EN)
Akt. cena: 1400 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas