Karak - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 7 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Petr Mikša
Roman Hladík
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kooperatívne hranie

Šla by hrať aj kooperatívne? Čo myslíte?
U nás čaká doma ešte len na rozbalenie, tak úplne neviem, či to bude jednoduché zahrať kooperatívne.

Takže uvítam návrhy skúsenejších na nejakú vyladenú koop verziu :) Ďakujem.
7.3.2018 18:44:14

wendi
V Karaku není žádná přímá interakce mezi hráči a té nepřímé je minimum. Když něco nechceš, můžeš to zahodit a druhý hráč si to může sebrat. Když tím budeš chtít někomu pomoct, není to nic proti ničemu. Někdo těmto hrám říká solitérní multiplayer. Vlastně hrajete vesměs každý sólo, nijak zvlášť si neškodíte (možná černokněžník je trochu výjimka). Termín kooperativní, kompetitivní nemá smysl moc řešit. Ta hra nemá ani jedno. Jen chci říct, že pokud chcete postupovat jako družina, klidně můžete. Hra tomu nijak nebrání. Víc kooperativní ta hra z mého pohledu být nemůže.

7.3.2018 19:11:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Rukavička
Jasné, z tohto pohľadu to asi bude jedno, či hráme spolu, alebo proti sebe.

Šlo mi skôr o to, ako nastaviť víťazstvo. Že jeden z nás porazí draka, k čomu nakoniec vždy dôjde, je príliš jednoduché.
K tomu kooperatívnemu hraniu by som čakala aj nejaké napätie, splnenie nejakých úloh, čo ak sa podarí, tak vyhrávajú hráči, ak nie, prehrávajú.

7.3.2018 19:17:07

..
Máš pravdu. Hra by snesla větší hloubku, jak píšeš. Omlouvám se, nějaký konkrétní nápad nemám. My (doma), jsme se nakonec rozhodli pro konkurenční titul.

8.3.2018 05:19:54

kooperace
s klukama (4 a 6 let) hrajeme tak, že společným cílem je zabít draka, a za truhly s pokladem si mohou nakupovat zbraně nebo kouzla - za každou truhlu o síle 1, baví je to hodně a můžou to tak hrát sami

10.3.2018 13:47:26

Coop pravidla
Začal jsem vymýšlet a testovat vlastní verzi pravidel kdy družina hraje společně. Budu rád když je vyzkoušíte a dáte mi feedback. Díky

Tady je popis:
https://paper.dropbox.com/doc/Karak-Coop--AV~ZRYUJ_DIc08GqxrjAhcPdAQ-koMmfL3HJGL8soDOBZ15D

20.1.2019 00:19:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Pán prstenů: Karetní hra - Návrat do Temného hvozd
Pán prstenů: Karetní hra - Návrat do Temného hvozd
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas