Karak - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 7 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Petr Mikša
Roman Hladík
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Čo to bude?

Zatiaš som o tejto hre nenašiel veľa, no pri prvom pohľade mi to pripadá ako kooperatívne RPG pre mladších hráčov. A to ma celkom zaujíma. Bude aj v češtine?
25.8.2017 21:33:01

bude
Už podle loga Albi se dá usoudit, že bude v češtině. A bodejť by nebyl, když se jedná o původní českou hru. Dříve nebo později by se měl tady objevit i rozhovor s někým z autorského týmu.

25.8.2017 22:15:03

Pointa
Ujimase role jednoho z x-hrdnu se zvlastnimi schpnostmi a pomoci mechaniky desticek carcassone prozkoumavas hrad a porazis monstra, vybavujes se kouzly a zbranemi. Tvim ukolem je ziskat co nejvice zlata. Hra konci az najdete a zabijete draka.

26.8.2017 10:53:27

zkušenost
Hru jsme hráli jako ukázkový prototyp vloni na Brnohraní. Vypadala jako fajn nenáročná kompetitivní prolézačka dungeonu, kde hrdinové (každý s jinou speciální schopností) střádají zbraně, klíče a poklady. Podmínkou ukončení hry je sice aby jeden z hrdinů zabil draka, ale tento hráč nemusí nutně hru vyhrát. pouze má za draka větší zisk, než z ostatních monster. Hráli jsme několik partií, každá zebrala mezi 10-40 minutami a na konci jsem jednomu z autorů slíbil, že hru určitě koupím. Taky to hodlám dodržet :)

27.8.2017 15:29:01

Vybíráme z Bazaru

Spire’s End Hildegard + 2 rozšíření + playmat
Spire’s End Hildegard + 2 rozšíření + playmat
Akt. cena: 1650 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas