Inovace - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Asmadi Games
IELLO
Lacerta
REXhry
Autoři: Carl Chudyk
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Joe
Joe - avatar

Info o hre

Po prečítaní pravidiel mám z hry príjemný hrejivý pocit. Mix Race for the Galaxy (Dobyvateľov vesmíru) a Glory to Rome...

Ak chcete vedieť o hre viac, šup sem!
http://stolne-hry.blogspot.com/2010/08/citatelsky-dennicek-innovation.html
25.8.2010 17:01:50

Super
Diky za popis hry. Uz dlouho pokukuju pro Glory to Rome a ted me zaujalo i Innovation. Snad se po Essenu objevi v klubu :)

25.8.2010 17:41:51

Hral to uz nekdo?
Vcera se o tom bavili v klubu, ze to tam minuly tyden donesl Kreten a ze se jim to libilo. Mate s tim uz nekdo nejake vetsi zkusenosti? Kdyztak napiste par dojmu. Diky

11.5.2011 10:51:45

opl
Hrabinho to hral ted o vikendu s Kretenem a libilo se mu to. Treba se sem mrkne a neco ti napise;)

11.5.2011 14:45:18

CR vydání
Nechystá se vydání téhle rychlovky ala 7 wonders. Mohla by se toho chytnou Planeta publishing. Úplně ideální adept na vydání.

24.5.2011 22:17:08

Stepan
U nas to hral zatim jen jednou Hrabinho, kterymu se to libilo. Ja jsem se k tomu nedostal, ale docela rad bych si to zkusil zahrat...

25.5.2011 12:18:41

CR vydání
to Stepan
souhlasím - dobrej adept na vydání! Takový karetky v češtině postrádám...

25.5.2011 12:32:01

Hra
Konečně jsem se sem dokopal, takže:

Hra je to moc pěkná, v poslední době se mi líbí karetky, takže mi sedla i tato. Je tam dost možností jak kombinovat, škodit soupeřům, hlídat si soupěře co vykládají za karty a které symboly ty karty mají a hlavně je to civilizační téma, to já rád =) Zážitky ze hry jsou pozitivní, na první zahrání se mi líbila, ale chtělo by to vyzkoušet si ji víckrát a rád to udělám.

26.5.2011 15:51:07

Dojmy
Hrál jsem tuto hru jen jednou, ale podělím se o první dojmy. Problém vidím hned na začátek jeden. Je dobré znát karty, které můžete líznout v jednotlivých epochách. Pokud je ale znáte a nepřijdou vám ale soupeři, docela to naštve. Jde tedy spíše o hru taktickou než strategickou. Nicméně mě to bavilo dost. Ve hře dvou hráčů je to každopádně o hodně jiné než ve více hráčích, kde hru vůbec nemáte pod kontrolou. Líbí se mi tam škodící karty, které vám pořádně zatopí a také možnost vytvářet efektivní kombinace karet.
Závěrem: Dobrá svižná karetka se zajímavými mechanismy (splay - já ale za hru vůbec nevyužil). Doporučuji k otestování, ne k okamžité koupi.

7.11.2011 23:10:18 | Upraveno autorem (porovnej)

dojmy
na zacatek jen poznatek ze vice jsem hral predchozi "osklivou" verzi a tu novou jen jednou takze se mozna par karet zmenilo.
hlavni prvek co mi vadi je delka hry, z tech sesti her co jsem hral jsme se ani jednou nevesli do pul hodiny a zacinala byt zdlouhava
kdyz se nekomu ze zacatku nezadari tak uz se spatne dohani ostatni hraci a vetsinou uz jen pricmrndava.
nakonec nahodnost karet v poslednim veku, lepe receno jedna konkretni ktera me dost prekvapila. pote co si kartu hrac lizne musi vyhodnotit jeji efekt ktery necekane urcil soupere a veskere strategie byli vnivec. nicmene zpusobeno nejspise neznalosti karet.
krome uvedenych neduhu se mi hra libi, pro me je hlavni namitka casova narocnost na jednoduchou karetku

8.11.2011 09:27:07

hrací doba
Tedy já tu jednu hru hrál jen tak 30 minut, ale je fakt, že přes jednu kartu ze čtvrtého věku (lízni dvě a když mezi nimi není červená jednu zahraj a druhou skóruj) jsem nasbíral asi 20 bodů za 3 kola. Takže jsme se nedostali ani na 6 věk.

8.11.2011 13:17:17

první partie
Z počátku nám chyběla představa průběhu hry a jejího směřování.
Třeba někomu pomůže tohle:
http://www.beein.cz/zabava/deskove-hry/inovace

28.6.2015 18:25:24

Vybíráme z Bazaru

Vládcové Severu
Vládcové Severu
Akt. cena: 590 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas