Infinity: A Skirmish Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 14x (Seznam vlastníků)

Infinity: A Skirmish Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: CORVUS BELLI
Autoři: G. Levi
Gutier Lusquiños Rodríguez
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Novinky

tady budou novinky
6.8.2012 14:28:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Kampaň
“Infinity. Campaign: Paradiso” delves into the history of the Infinity universe, revealing ancient secrets and dark conspiracies that shed new light on past events, changing the present of the game and opening new pathways to the future. Nothing will be the same!
“Infinity. Campaign Book” offers you:
• More background and information about all the Powers in Infinity, as well as a new one: the Tohaa, with photos and illustrations in full colour.
• An exhaustive and complete Campaign Rulesystem, with rules to play scenarios and structure them into your own campaigns
• Experience Rules for your campaigns, with Command Experience which will allow you to enhance your game possibilities, and Spec-Ops Experience, which will allow you to customize and upgrade your own special operative.
• A total of 16 different missions, each with its own special rules which will allow you to play Infinity in a completely new and different way.
• An expansion of the Infinity basic rules, with new rules, Special Skills and Equipment never seen before.
• In addition, army lists are provided with new troops for all the factions involved, as well as new weapon charts, markers and templates, all to enhance the Infinity gaming experience.
• Everything compiled in a book of 220 full color pages and hardcover.
Connect now and lead your elite force through daring special operations in the most intense and dangerous combat areas of the Paradiso system!

Pre-order of the new book Infinity. Campaign: Paradiso
To stimulate sales of our new book Infinity. Campaign: Paradiso, we will release a new figure, with brand-new design and sculpt, that will only be available via pre-order of the book. This limited edition figure will not be sold any other way.

6.8.2012 14:29:30

kampaň
Tak jsem koukal na nové miniatury Spec-ops určené buď jako proxy nebo pro kampaňové hraní. U každé figurky jsou na výběr 2 hlavy + zbraně navíc. Vypadají jak jinak než dobře :-) Obvzlášť se mi líbí ten řízek z Adriany.

24.8.2012 11:44:14

kampaň
jo je to maso, tady je video z kampaně:

http://www.youtube.com/watch?v=rShBdvAQYkw

jako kluci jdou neskutečně nahoru

25.8.2012 16:51:12

Novinky
Nevím zda jste už zaregistrovali, do konfliktu nám vstoupila nová strana a to sice další MZáci - Tohaa, zatím mají ale jen pár postav. Dále se také objevily nové modely - osobně mě potěšil Spec-ops pro Shasvastii a docela se mi líbí Crusader Brethren (o to víc, že jsem si zrovna objednával Military Order starter :-) ). No a konečně se objevují odkazy na nová pravidla CASEVAC and Hostile Environment ale v sekci download jsem je zatím nenašel.

27.10.2012 23:10:23 | Upraveno autorem (porovnej)

nová pravidla, kampaň
Jestli to dobře chápu, tak nyní je možné hrát tažení, během kterého se získává zkušenost, která lze proměnit na nějaká vylepšení. Jak moc se ta vylepšení projevují ve hře a jak moc se to podobá rozvoji armády a jednotek v něm?
Mám na mysli, jestli se vede nějaký registr (deník, zápisník) armády (a jejích jednotek), odehraných bitev a jestli armáda pak za zkušenost získává nějaké nové vybavení, rekruty, vylepšuje jednotky o nové vlastnosti či schopnosti.
Narážím tím na Necromundu, kde takový rozvoj je a na té hře mě fakt bavil.

28.10.2012 14:20:42

novi
Micc. v sekci download uz jsou, respektive jsou v tom souboru, co jsou pravidla Paradiso. Pridali to tam

28.10.2012 18:59:02

peca007
ano, lze hrat tazeni.
ano, jsou tam vylepseni
nevime jak moc, jeste jsme to nehrali. a je na to rooster, je take ke stazeni
a tam je popsano co jde.

28.10.2012 19:00:16

Vybíráme z Bazaru

Nisei (Android Netrunner): Ashes cyklus
Nisei (Android Netrunner): Ashes cyklus
Akt. cena: 1150 Kč
Končí za: 12 dnů

Offcanvas