Imperial 2030 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: PD-Games
Rio Grande Games
Autoři: Mac Gerdts
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

dotaz k pravidlům

Když se hraje varianta bez karty investora, stále má právo vlastník švýcarské banky donutit hráče k zastavení na políčku investor a vyplacení podílů?
22.9.2014 15:48:13

...
Vzhledem k tomu, že v pravidlech k variantě bez karty investora se o tomto vůbec nemluví, tak bych řekl, že se toto oproti variantě s kartou investora nemění

22.9.2014 18:13:46

investor
Je to už dosti dávno, ale také jsem svého času pravidla překládal. Mrkni do toho překladu, myslím, že se to tam řeší jasně.
Cituji napřeskáčku:
"Investor
Tato akce rovněž proběhne ve třech krocích: 1. Výplata úroků, 2. Aktivace Karty Investor, 3. Investice Švýcarské banky. Akce 2. a 3. proběhnou i tehdy, pokud se Kámen Velmoci na Rondelu na tomto poli nezastavil, ale přešel přes ně. V takovém případě je nejprve provedena akce odpovídající poli Rondelu, kde se Kámen Velmoci zastavil, poté proběhnou kroky 2. a 3. akce Investor."
a dále "V této variantě se nepoužije Karta Investor. Všichni hráči mohou v každém kole po provedení akce podle příslušného pole Rondelu investovat do cenných papírů Státu, který byl právě na tahu. ....Hráči majíci v držení některou z Karet Švýcarská banka mohou jakékoliv Velmoci poskytnout úvěr kdykoliv, například před provedením jejího tahu. ...V této alternativě se na poli Rondelu Investor pouze vyplatí úroky držitelům Dluhopisů. Ostatní kroky této akce se neprovedou a při pohybu Kamene Velmoci na Rondelu přes pole Investor se též neprovádí nic."

Doufám, že jsem v tom neudělal nějaký zmatek. Čili nikdy není nikdo nucen na poli Investor zastavit - dojde normálně tam, kam chce, jenom se v případě přechodu pole Investor příslušná akce provede navíc.

22.9.2014 22:51:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Star wars: unlimited červená temná strana
Star wars: unlimited červená temná strana
Akt. cena: 30 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas