Homeland: The Game

xxxxxxoooo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Homeland: The Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Battlefront Miniatures Ltd
Gale Force Nine
Autoři: Aaron Dill
John Kovaleski
Sean Sweigart
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Včera jsem odehrál 2 hry v 6ti lidech. Všichni znalí seriálu. I bez jeho znalosti je to super hra, ale s ní to bylo o moc lepší. Obě hry trvaly lehce přes uváděných 90 minut. V jedné hře jsem byl terorista a dovedl jsem špatnou stranu k vítězství, ve druhé hře vyhráli ti dobří. Terorista byl odhalen už před koncem hry, takže poslední 2 kola, která vedla k jeho porážce to měl hodně složité. Na body nakonec vyhrál hráč - politik. Ten má největší šanci na výhru v okamžiku, kdy se teroristům daří plnit svoje plány, ale nakonec projedou hru. Škoda, že jsme se ani při jedné z her nedostali k finálnímu odhalování teroristy. Skoro bych i loboval za lokalizaci, ale ČT2 vysílá seriál po půlnoci a tuším, že úplně přeskočili první řadu a začali až druhou (možná se pletu), což úplně poptávku po lokalizované hře nevygeneruje. Bez seriálu hra masově na českých prodejnách pravděpodobně nezaujme, byť je skvělá.
2.3.2015 10:58:59

Neodhaleni teroristy
Jak to, ze jste neodhalovali teroristu, i kdyz vyhrala agentura? V tu chvili by melo byt kolo accusations, ne?

6.10.2016 20:10:00

Nezdarem jednoho je zdar druhého
My to hráli 2x ve 4 a 2x ve 3 lidech a vždy na 100procent vyhráli nepřátelé státu. Jako agenti jsme nedali téměř žádný bod. Nemáme tušení čím to je. Závěr jsme udělali, že hra nejde vyhrát za agenty a pár lidí to odradilo. Jaká je četnost vítězství za agenty a odhalení zlouna?

8.10.2017 19:20:11

Zklamání
Po 5 hrách, zklamala. CIA prohrála 5 z 5 her. Hratelná sice je, pro nehráče možná dobrá párty hra pro zasmání, ale jinak pro ostřílené hráče to není. Ačkoliv to vypadá, že se dají případy řešit, hrozby mají stále hodně silné výsledky a jejich velmi moc. Vpodstatě jen čekáte 3-4 kola dokud hra se neukončí pod návalem hrozeb. Pak si mají hráči určit kdo je zlý agent. Zajimavý herní nápad, ale míjí se to zábavným účinkem.
Serial je sice sračka, ale tahla deduktívní mechanika hry mě velmi zaujala, bohužel, hra celkově zklamala.

14.10.2017 08:22:33

Vybíráme z Bazaru

Mariposas CZ
Mariposas CZ
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas