Here I Stand - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 360 min
Herní svět: Renesance
Herní kategorie: válečná, diplomacie
Čeština: není
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Ed Beach
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Here I Stand 500th Anniversary Reprint Edition

http://www.gmtgames.com/p-508-here-i-stand-500th-anniversary-reprint-edition.aspx

Update balíček bude.
21.2.2017 23:42:01

A ano,
mám objednáno.

21.2.2017 23:42:22

z webu GMT
"Several Virgin Queen rule updates are incorporated back into Here I Stand, affecting minor power activation, piracy, SPACE TRADING, and foreign wars."

Není to trošku nehistorické? Do vesmíru v 16. století?

22.2.2017 07:48:33

No pěkně.
To pak nebude problém lákat vás na VQ (e;

22.2.2017 08:11:11

nové HIS
hm, co se dá dělat, musím objednat.....

22.2.2017 12:55:03

Novinky
Jinak přehledně novinky:

* šest nových karet

* upaveno patnáct stávajících karet

* nový způsob jak bude vyhodnocována výstavba zámků ve Francii

* a hlavně zapracování některých pravidel z Virgin Queen - zejména co se týče "minorů", pirátství, výměny území (to jsou ten sekáčkův space trade) a "mimomapových" válek (náboženské spory budou tedy zřejmě řešeny postaru, což je možná škoda)

22.2.2017 15:46:03

Další novinky - co napsal Ed Beach na Consimworldu
Nové karty by měli mimo jiné přispět k větší přitažlivosti aliancí s Francií či Otomany. Nevím jak Turci, ale Francie podle mě nějaký ten boost dost potřebuje.

Také je potvrzeno, že náboženské zápolení zůstane nezměněno.

22.2.2017 15:55:01

I nadále se bude chřestit kostkama (e;

22.2.2017 16:00:55

HIS
Má někdo v úmyslu vše potřebné k nové verzi lokalizovat a umístit sem ke stažení? Pak bych do toho šel :)

22.2.2017 16:56:38

Nové hisko
Sasa říkal, že se na ty aktualizace podívá, že by to neměl být problém.

(se na to těším jak malej Jarda :-))

23.2.2017 20:03:38

Nové H.I.S.
Tak a už je vonku.

1.10.2017 12:56:51

Tak, cena za upgadovací balíček stržena,
uvidíme jak rychle to odešlou a hlavně jak rychle to dorazí.

2.10.2017 19:43:52

Platby provedeny
Teď je ale otázkou, jak to půjde do Evropy - zda přes nějaký centrální sklad v Evropě, nebo individuálně z Ameriky.

Dotaz - rád bych tuto hru více hrál. Ve svém okolí to vidím na max. 1-2 za rok. Proto bych se rád připojil k nějaké skupině živě (oblast: trojúhelník Valmez / Osrava / Český Těšín) případně přes Vassal.
Pokud by někdo hledal hráče do party, dejte vědět.

Dan

6.10.2017 10:21:25

Osrava!
!!!
Jinak napiš Chillymu

6.10.2017 10:50:39

Vassal
ja by som sa celkom rád pridal k hraniu cez Vassal

6.10.2017 11:18:48

V obchodech
Předpokládám že v obchodech asi dostupná hra nebude že?
Teď zvažuji nákup Virgin Queen, ale pokud by někdo hledal spoluhráče v trojúhelníku Liberec Turnov Semily, tak bych těch pár hodin času jistě našel :-D

6.10.2017 12:22:00

Obchody
akulacz: Vím, že některé tituly od GMT se v českých eshopech daly koupit (https://www.svet-her.cz/spolecenske-hry/here-i-stand-wars-of-the-reformation), nicméně otázkou je, zda cena bude vůbec nižší. Pokud se dívám správně, tak to kdysi měli za Kč 1949 a když si to spočítám přímo z GMT, tak je to prakticky stejná cena - propočet:
U GMT jde pořád ještě koupit v rámci P500 a cena je USD 90 - včetně dopravy a cla/dph = nebudou už žádné doplatky. Což je necelých 2000 Kč

6.10.2017 23:49:26

Ostrava
Jo, mám tam překlep, se omlouvám, žádná Osrava ale Ostrava!!!
Nový Jičín, Kopřivnice - to by šlo.

6.10.2017 23:50:39 | Upraveno autorem (porovnej)

danz; Martinmm; akulacz
Takže postupně:

S uspořádáním živého hraní po doručení upgrade balíku počítám. Kdo je schopen dojet do Nového Jičína, ať mi napíše zprávu.

Jak ten balík půjde záleží na zvolené dopravě. Kdo zvolil EU Friendly - tak ten to dostane přes partnera GMT v Británii. Kdo zvolil jakoukoli jinou možnost, ten to dostane přímo z Ameriky.

HIS po Vassalu je v pohodě, dá se hrát "naživo", nebo po emailech. Ta druhá varianta, ale vyžaduje nějakého biřice, který bude hlídat, že všichni odehrají rychle (a vůbec) - zatím jsem zažil jediného člověka který to dokázal - Klopíka pod jeho kuratelou jsem odehrál určitě deset her.

Hra v obchodech určitě bude. A myslím, že i pár kousků toho upgradu.

To, že GMT to prodáva včetně cla (DPH)a dopravy za 90 USD je nějaká akce? Protože normálně se jak doprava tak připlácí.

Letos jsme byli na dovolené v Jizerských horách ale na partičku HIS je to přeci jen daleko.

7.10.2017 12:57:06

Vassal
Aj ja som pod Klopikovou kurarelou odohral dve perfektné hry, avšak na pokračovanie som vtedy už nemal čas..ale teraz by som ho už asi vedel nájsť..avšak naposledy Klopik spomínal, že majú ustálenú skupinku, ktorá hrá hednu partiu za druhou...ak by sa však našla nová skupinka šiestich hráčov, tak idem do toho:)

7.10.2017 19:37:44

Vassal
Here I Stand a Virgin Queen jsou mé oblíbené hry. Bohužel tyto hry jsou náročné na čas a lidi, proto jsem se rozhodl tuto hru hrát přes Vassal. Není tam sice ta atmosféra jako při hraní na živo, ale zase tolik her, co jsem odehrál přes vassal, bych v životě nikdy neodehrál.
Pokud se najdou zájemci, klidně novou skupinu HIS pro hraní přes vassal povedu. Zatím by se hrálo podle starých pravidel, nevím totiž kdy vassal aktualizuje změny.
Jinak i já už očekávám upgrade hry :-)

8.10.2017 12:10:02

chilly + Klopik
Ahoj,
chilly = ad cena - p500 cena byla samozrejme nizsi, tech usd 90 je za hru + eu friendly dopravu = tj. koncova cena s dopravou a clem, dph. takze dobra cena :)
Ad hra v Novem Jicine - predbezne jsem pro, zalezi na konkretni domluve kdy se bude hrat.

Klopik - hru pres vassal bych rozhodne chtel hrat, pokud by bylo misto, hlasim se.

Dan

18.10.2017 23:31:31

Vassal nový modul
Ahojte,

na Vassali je k dispozícii už aj modul pre novú edíciu.. Klopik, ostatní, ideme do toho?:-)

2.11.2017 21:27:43

vassal
Ještě nemám hru doma s novými pravidly, ale jakmile se s nimi seznámím, můžeme zkusit založit novou skupinu.
Nové Hisko (Klopik, Martinmm, Danz, ...)
Další zájemci se prosím hlaste. Chybějící lidi bych případně doplnil z naší stávající skupiny.

7.11.2017 17:22:27

HIS 500AN - na cestě
Dnes odpoledne mi přišel email z UK, že balíček s HIS 500AN je už na cestě, předpokládám, že asi stejně budou expedovat i upgrade sady.

23.11.2017 17:36:43

Vassal hra
Klopik: ano - můj zájem dále platí, posílám ti zprávu s mým emailem - přece jenom to tady nekontroluji každý den.

23.11.2017 17:38:04

Vybíráme z Bazaru

Dominion nová ve fólii
Dominion nová ve fólii
Akt. cena: 666 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas