Harry Potter: Boj o Bradavice

xxxxxxxxoo hodnoceno 278x (Seznam vlastníků)

Harry Potter: Boj o Bradavice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 11 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Kosmos
REBEL.pl
The OP (dříve USAopoly)
Autoři: Andrew Wolf
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

pravidla - překlad do češtiny

Nedal si čirou náhodou někdo práci s překladem pravidel do čj?
13.1.2018 13:53:12

Pravidla
Asi to bude s křížkem po funuse, ale budu je překládat pro kamaráda, tak sem pak hodím soubor ke stažení. Strašně by mi pomohl template pravidel s přepisovatelnými texty, když nebude tak se tomu pokusím dát co nejlepší grafickou podobu.

Doplněk: Teď jsem našel PDF template, takže za pár dní to sem pověsím

27.11.2018 16:01:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Super
Zrovna dnes mi hra přišla domů. Tvůj překlad bych určitě také využil, pokud budeš ochoten se o něj podělit ;)

27.11.2018 16:21:52

Ochranná známka
Dnes jsem kontaktoval vydavatele, jestli by mi neposkytli i PDF šablony karet a ostatního obsahu abych mohl udělat překlad komplexní. Bohužel mi to zamítli, jelikož všechno okolo Harryho Pottera je chráněno známkou a vším možným. Takže udělám pouze ty pravidla co jsem již sehnal, ale nebudu je moci zde veřejně vyvěsit. Takže až bude hotovo tak je pošlu lidem na základě soukr. zprávy.
Každopádně kdyby si někdo dal práci a všechny karty prohnal skenerem s funkcí OCR a v dobrým rozlišení, tak moc rád přeložím i ty karty.

30.11.2018 18:56:31

garfield87

Ahoj,

myslím, že by mělo stačit když tam dáš jejich disclaimer či jak se ta blbůstka jmenuje, že je to jejich vlastnictví včetně všeho :) a ty za to nic nemáš takže by to mělo být ok

30.11.2018 23:39:00

xDante
Ahoj, no z komunikace jsem pochopil, že ani tak nejde o práva vydavatele hry, ale o práva Harry Potter (ty má dle mého Warner Bros Studio), a že z jejich smluv pak vyplývá nějaká povinnost zabránit veřejnému používání. Každopádně na vyžádání to moc rád pošlu.

3.12.2018 10:29:37

Garfield87

Prajem pekný večer :)
Oceňujem Vašu prácu na pravidlách a teda sa tiež hlásim ako záujemca o preložené pravidlá aj keď hru budeme mať až niekedy k Vianociam pre deti (medzi tie deti rátam aj seba a ženu :D) Tiež som ochotný prispieť malou sumičkou na účet, ale to cez osobný chat. (Len móžno trocha motivácie pre ostatných, keby sa chceli poďakovať za dobre odvedenú prácu, čomu verím že tak bude :) )

4.12.2018 20:27:34

Game1 - základní pravidla
Tak jsem zkusil nahrát hlavní pravidla hry ( Game 1). Pravidla z jednotlivých Krabiček budu překládat a postupně nahrávat.
Pozn. Nahradil jsem jeden z původních fontů za jiný, jelikož nebyl s českými znaky. Do budoucna upravím do originálu. Minimálně až budu dělat překlad karet, tak tam už bude použit font jako na originálu. (snad to nikoho neurazí)
Zde je ještě můj slovníček:
HOGWARTS Card's = karty Bradavic
Hero / Heroes = hrdina / hrdinové
Villains = Síly Zla
Influence = Vliv
Dark Arts = Černá Magie
Starting deck = základní balíček karet
Discard Pile = odhazovací balíček
Location = Lokace
Stun / Stunned = omráčení / omráčen

10.12.2018 22:52:26

Preklad

Hezky vecer :) mohla bych take poprosit o preklad? Moc dekuji :)

26.12.2018 19:18:51

Preklad

Máte už někdo hotový překlad?

27.12.2018 17:03:58

Upload překladu
Dnes jsem nahrál soubory do sekce ke stažení, objeví se po schválení administrátory. ;) Zájemců, kteří mě kontaktovali přes zprávu posílám odkaz.

29.12.2018 17:29:42

Vybíráme z Bazaru

Hospodský kvíz
Hospodský kvíz
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 16 hodin

Offcanvas