Game of Thrones

xxxxxxxooo hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

Game of Thrones - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: neuvedeno
Herní doba: neuvedeno
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Game of Thrones vs AGOT LCG

Neví někdo jestli se to hraje cca stejně jako AGOT LCG nebo jinak?
7.1.2013 22:17:01

Srovnání
Myslim, že princip je stejnej (ale moc jsem to nezkoumal ani nesledoval, takže za to neručim), ale musim říct, že design mi připadá vůči AGOTu vyloženě odpudivej.

7.1.2013 22:30:18

Coewolf
artwork není podle mých představ, ale o to až tak nejde. Líbí se mi AGOT LCG, ale nechci LCG, tak by mě zajímalo jestli to je alternativa s podobnými mechanismy, jen to není LCG.

7.1.2013 22:46:44

Beholder
Tak to pak asi jo. Jenom pro informaci přikládám link na Planetu her, kde k tomu maj výstižnej popis. Je to speciální edice AGOT LCG se 2 preconstructed balíkama. Sám mám AGOT LCG a tohle mi připadá jako velmi okleštěná verze. Samozřejmě chápu averzi vůči LCG či prostě nemožnost stíhat to nebo zaplatit, ale řekl bych, že dát do toho trošku víc peněz neuškodí a můžeš mít velkou variabilitu balíků a s tim si vystačit (a nepřestane tě to hned bavit).

Link: http://www.planetaher.cz/detail/karetni-hry/a-game-of-thrones-card-game-hbo-edition/

7.1.2013 22:53:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Coewolf
Averzi vůči LCG určitě nemám, ale tahle je na mě už moc rozjetá. A taky bych se nebál, že by FFG tuto verzi nerozšiřovali. 100% to je okleštené o deckbuilding, ale pokud je zachováno jádro hry a mechanismy, tak bych to bral.

7.1.2013 23:15:20

...
Je to agot lcg bez staveni decku. Jsou tam dva hotove baliky po 50 kartach. Pravidla v podstate stejne. Hrac si vlastne sam stavi jen plot deck, ke kteremu tam samozrejme karty jsou. Jestli budou vychazet nejake rozsireni, tak urcite jen treba Baratheoni atd. Zadne nove karty do soucasnych decku. Nemit LCG, tak do tohohle jdu, protoze sice to z LCG vychazi, ale v podstate kdybych lcg neznal, tak je to jen fajn karetka pro dva...

8.1.2013 06:35:02

nameless_one
To jsem potřeboval slyšet :D. Díky. Já LCG nemám, tak jsem do toho šel :)

8.1.2013 14:56:10

Vybíráme z Bazaru

Mr. Jack
Mr. Jack
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas