nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Frostgrave: Thaw of the Lich Lord

Rozšíření pro hru: Frostgrave
Počet hráčů: 2 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: vývoj postavy, strategická
Čeština:
Vydavatelé: Osprey Publishing
Autoři: Joseph McCullough
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook, Google+

Popis hry

Upravit

Před více než tisíci lety, během rozkvětu města, začal velký čaroděj zkoumat temná umění. Začal sbírat zapovězené knihy a spisky šílenců. Prováděl bizarní experimenty v Nezvučné kryptě, své laboratoři. Díky tomu odhalil strašlivé tajemství - nesmrtelnost v samotné smrti. Použil své temné umění, aby si vyrval duši z těla, a následně ji umístil do nemrtvé schránky, která z něj zbyla. V ten moment se stal stvořením smrti - Lichem - oplývající nezměrnou magickou silou. Zavrhl své staré jméno a začal se titulovat jako Lich Lord, který se stane pánem všech mrtvých.

Měl ale jen málo času na uvedení svého plánu do pohybu. Pouhých několik dní po jeho transformaci se městem přehnala obrovská magická bouře. Uvězněn v podzemí se rozhodl přečkat bouři v nezničitelném sarkofágu. Bouře ale nepřešla a zuřila po dny a týdny. Město dočista zamrzlo. A tam pod tunami ledu a sněhu leží sarkofág a v něm jeho obyvatel, čekající na probuzení.

Thaw of the Lich Lord je prvním rozšíření hry Frostgrave, které přináší:

  • Novou kampaň o 10ti misích
  • Nová kouzla pro nekromanta a čarodějnici
  • Nové žoldnéře
  • Předměty pro nemrtvé a jejich pány nebo naopak zaměřené proti nim
  • Rozšíření bestiáře o nové přírůstky z říše mrtvých

...podivej, nevim esli maj pavouci kosti a ani mě to nezajmá. Prostě řikám že tam byl kostlivec s vosmi nohama.. nebo rukama... nebo pámbuví čim...

Autor: Hroch