Forbidden Stars

xxxxxxxxxo hodnoceno 57x (Seznam vlastníků)

Forbidden Stars - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Corey Konieczka
James Kniffen
Samuel Bailey
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Info

no jako krása :

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7jdHgh2LCNI

jen Blackfire tyhle hry prostě ne a ne přeložit :( a přitom by to po univerz Warhammeru poptávka byla velká...
26.3.2015 13:21:42

BF
Myslíš si, že by prodali cca 1500 krabic této hry za cenu 2500 Kč jedna? Kurz je teď fakt špatný a jen výkyv v něm dělá cca 20% ceny. Jednoduché počty říkají, že pro ně by to byla nutnost investice v řádu několika (cca 3) miliónů korun. Pokud za nima přijdeš, a řekneš, že jim ty peníze bezúročně a bezrizika půjčíš (vezmeš riziko na sebe), tak ten překlad zajistí. Určitě by rádi...

Jinak já jsem zklamaný. Čekal jsem pokračování Zakázaného ostrova a Zakázané pouště ve sci-fi prostředí. :(

26.3.2015 13:45:14

O čem to vlastně je?
Můžeme mi někdo stručně popsat, o čem ta hra vlastně je? Podle fotek vypadá zajímavě.

16.7.2015 20:08:50

hra
V zásadě jde o to, získat pomocí svých jednotek žetony cílů, které se povalují po herním plánu představujícím hvězdokupu Herakon. Problém je v tom, že cesta k cílům často vede přes soupeře, takže střet je nevyhnutelný. A jelikož v temné budoucnosti lidstva není nic než válka, řeže se v té hře takřka neustále každý s každým. Což není zas úplně levný, tak je třeba dobývat světy přinášející zdroje, budovat za ně nové armády a tak dále a tak podobně. Toliko ve zkratce.

P. S. - Na překladu se pracuje...

16.7.2015 20:28:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Morthe
P.S. A jak rychle se na tom překladu pracuje, dostatečně nebo chvalitebně? ;-)

P.S.2 - Pravidla i karty?

16.7.2015 20:40:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Savager
Zatím se pracuje na learn2play, pak rules reference a na závěr karty (kvůli zadefinování pojmů).

Pracuje se zatím přijatelně (65 % l2p), nicméně kvůli takřka nulovému diferenciálu volného času nevidím reálné dokončení dříve než někdy na podzim (a to radši neříkám, kterého roku).

16.7.2015 21:19:06

Morthe
Tak držím pěsti ať je to podzim tohoto roku! A co dovolená? Nemůžeš si vzít dovolenou a vydiferencovat si tak víc volného času? Nešetři s ní!!! ;-)

16.7.2015 21:24:34

Překlad
Já už mám hru konečně doma a od pondělí začnu skenovat a čistit karty na překlad. Až bude dokončený návod Beavis udělá překlad karet. Takže by to mohlo být rychleji...

17.7.2015 13:14:03

Překlad
A víte, že je u téhle hry založené fórum "překlad"?

17.7.2015 13:39:11

Remake
Včera v ranní kávě padlo v komentářích něco o tom, že bude předělávka FS od PSC Games... Nevíte o tom něco víc?

28.4.2020 10:03:40

Promil
Tak vim ze Samuel Bailey o tom psal uz rok dva zpatky,pak hledal vydavatele,ted zakotvil u PSC Games, jinak to bude samozrejme zase sci-fi, vic info melo byt puvodne kolem Gen Conu ale kdoví jak to ted bude,jestli to bude jeste letos. Jinak je to plánované jako Kickstarter, sám jsem to zas tak nesledoval,mam FS a tak me tohle uz moc nezajima,dve podobny hry mit nepotrebuju, i kdyz je otazka kolik toho zachova z puvodniho designu,tady mrkni kdyztak na prispevky Sama Baileyho https://boardgamegeek.com/thread/2139220/forbidden-stars-redux/page/21

28.4.2020 10:25:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Promil
Pro více informací viz tuto diskuzi: https://boardgamegeek.com/thread/2139220/forbidden-stars-redux

Dělá na tom Sam Bailey, jeden z původních autorů. Chce hru malinko zrychlit, zároveň by to ale pořád měla být velká a epická hra. Warhammer už to nebude, místo toho pracují s nějakým spisovatelem na novém sci-fi zasazení. Naposledy říkal, že by to mohlo být už letos, ale kdo ví. Každopádně hra půjde na Kickstarter.

***
Deskoherní inkvizitor, občasný překladatel a korektor

28.4.2020 10:29:07

Díky...
...Původní úvahy o možných podobách hry na bgg jsem našel a říkal jsem si, jestli už to nemá konkrétnější podobu. Tak uvidíme,...díky

28.4.2020 10:38:44

Redux
... Příští měsíc budeme čekat velké oznámení...!?
https://boardgamegeek.com/thread/2139220/forbidden-stars-redux

21.9.2020 20:09:11

Vybíráme z Bazaru

Sushi Go!
Sushi Go!
Akt. cena: 91 Kč
Končí za: 10 dnů

Offcanvas