Folklore: The Affliction

xxxxxxxxxo hodnoceno 8x (Seznam vlastníků)

Folklore: The Affliction - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: undefined
Vydavatelé: GreenBrier Games
Autoři: Adam Sadler
Brady Sadler
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Plánuje někdo podpořit tuto hru? Co si o ní myslíte?

Já nejspíše přispěji na základ, možná s přídavkem ghostů a mapy. Mám tenhle styl her rád, ale trochu se bojím, zda to nebude už překombinované při snaze přiblížit se plným RPG.

Navíc mi přijde, že kampaň je trochu "snažíme se trhnout co nejvíce na KS a pozdější prodeje vem čert". Když se totiž kouknu na deluxe edici, tak tam nacpali věc co bude pro ně při velkovýrobě minimální náklad (další miniatury), ale opravdu zajímavé věci jako rozšiřující packy, mapy atd si člověk musí koupit.
15.10.2015 08:35:07

jen přidám link
https://www.kickstarter.com/projects/gbg/folklore-the-affliction-0?ref=discovery
Jinak většina KS je o přidávání figurek, tyhle se mi líbí. Teď nemám čas to nějak moc pročítat, ale jinak to vypadá, že by mě to mohlo přesvědčit.

15.10.2015 10:51:49

lepší link ;-)
http://www.zatrolene-hry.cz/clanek/crowdfunding-folklore-the-affliction-2729/

15.10.2015 14:12:18

názor
Ano většinou se přidávají jen figurky. Problém u téhle skupiny mi ale přijde v tom, že oni třeba již nepotřebují velkou investici do figurek. V jedné z předchozích kampaní přesně tyto figurky prodávali jako přídavek do jiných her. Tudíž to že dají do deluxe verze další figurky je takové tahání peněz z lidí podle mě. Myslím si že, v deluxe edici by měly být ty rožšiřující balíčky a ne jen figurky, které většina stejně nikdy nevyužije.

Abych jen nehanil ta hra vážně vypadá dobře a půjdu do ní již kvůli KS balíčku, protože ten už teď stojí za to. Bohužel kvůli dost vysokému poštovného zauvažuji asi jen nad těmi ghosty a mapu si odpustím, i když je moc hezká.

16.10.2015 08:54:42

Vybíráme z Bazaru

Azul
Azul
Akt. cena: 275 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas