Five Tribes - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Days of Wonder
Autoři: Bruno Cathala
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidla

Ahoj,
teď jsem pořídil tuto podle mě úžasnou hru a jak jsme hráli první partii, tak jsem narazil na jednu nesrovnalost se kterou se budete asi taky potýkat.
Při koncovém bodování jsou rozepsané věci za co dostanete body a poslední je za:
"součet VB za každou sadu navzájem různých karet zboží, kterou vlastníte."
Je tady dost nejasné kolik VB vlastně dostanete a v celých pravidlech to vůbec není zmíněno. Hledal jsem na diskuzích na geeku a už na to taky narazily.
Mělo by to pravděpodobně být tak, že se využije stejná tabulka, jako pro prodej zboží, protože čím více různého zboží máte, tím je to více pěněz.
Téma je zde:
https://boardgamegeek.com/thread/1306744/vp-scoring-resource-cards

Díky za reakce
16.3.2015 09:01:42

Spawn
Ano, využije se stejná tabulka jako je prodej zboží a každá série různého zboží ti přinese peníze tudíž vítězné body.

16.3.2015 09:42:52

Spawn
Je to úplně stejné jako v průběhu hry. Čili tak, jak psal Savager.

16.3.2015 10:28:58

dotaz na "vrahy"
...když získáte vrahy můžete zabít jednu postavu ve vzdálenosti destičky, podle toho jaký počet vrahů získáte...a to kolmo nebo svisle od pole, kde jste zkončili....může se tedy zabíjet jen přímo, nebo i do písmene L? Příjde mi, že na obrázku to tak je, ale to potom není jen kolmo nebo svisle....díky za upřesnění

16.3.2015 10:36:22

hracik
ano, i do L, řeší se jen vzdálenost v krocích

16.3.2015 11:41:15

vrazi
Jde o to, že k poli, na kterém chceš zabít, se musíš dostat standardním pohybem, nejde úhlopříčkou. Dá se tedy zabít i na vzdálenost třech polí do tvaru "L"

16.3.2015 11:41:35

Vybíráme z Bazaru

Český film - původní edice, perfektní stav!
Český film - původní edice, perfektní stav!
Akt. cena: 449 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas