Firefly: The Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 46x (Seznam vlastníků)

Firefly: The Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Battlefront Miniatures Ltd
Gale Force Nine
Autoři: Aaron Dill
John Kovaleski
Sean Sweigart
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozšíření

Podle informací na BGG je pro hru nachystáno snad až 7 rozšíření.
První, Breakin' Atmo, bude k dispozici brzy - půjde jen o doplnění balíčku předmětů a misí. Více včetně ukázky některých karet najdete na oficiálním webu http://www.fireflythegame.com/.

Objevily se už i informace o dalším, které by mělo obsahovat pravidla pro lovce odměn a tedy i větší interakci hráčů.

Kdyby měl někdo zájem, já mám Breakin' Atmo předobjednané s 15% slevou z Bookdepository, za necelých 200 Kč s poštovným zdarma.
30.11.2013 17:24:16 | Upraveno autorem (porovnej)

rozšíření
V Essenu měli 2 rozšíření - jedno bylo rozšíření pro páteho hráče, druhé byl balíček karet ....

30.11.2013 17:53:44

Artful Badger
Ta loď pro pátého hráče (Artful Dodger) není rozšíření, jen promo, které vyšlo v jednom časopisu. Právě tak existuje ještě několik dalších promo karet, které byly většinou k předprodeji u různých distributorů. Tady jsou všechny: http://www.gameskinny.com/fmde4/board-game-exclusives-are-they-fair.
Lucky Dinosaurs vám pošlou, když jim na Facebook pošlete fotku opravdového dinosaura, se kterým hrajete - ty ostatní se většinou nedají běžně získat.

30.11.2013 17:57:45

Pirates and Bounty Hunters
V březnu by mělo vyjít další rozšíření, tentokrát trochu větší.
Zabývá se interakcí mezi hráči, což byla věc, která spoustě lidí v základní hře chyběla.
Přibudou pirátské mise, při kterých hráč musí okrást konkurenta, a možnost lovu odměn - které jsou vypsané na konkrétní hledané postavy ve hře. K tomu přibudou dvě nové specializované lodě a několik kapitánů.
Více informací opět na oficiálních stránkách.

22.12.2013 20:35:51

rozšíření
Tak Breakin' Atmo dorazilo, je to malá krabička s 50 kartami. Ve hře jsem je zatím netestoval, ale moc by ji ovlivnit neměly.

Pirates and Bounty Hunters přesunuti na duben. :)

19.1.2014 20:43:14

Pirates and Bounty Hunters
Piráti jsou v předprodeji, na oficiálních stránkách jde kromě nich navíc objednat i Artful Dodger a další promo karty. Dorazit by měli někdy v květnu.

Já objednávám opět přes Bookdepository, levněji a bez poštovného.

31.3.2014 23:45:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Blue Sun
Na Genconu jsou k dostání první kusy dalšího rozšíření, Blue Sun. To rozšiřuje hrací plochu, přidává dva kontakty a jednu obchodní planetu, nové scénáře, více lodí reaverů a nová pravidla pro ně a další. Detaily a ukázky jsou opět na oficiálním webu.

15.8.2014 14:55:44

Vybíráme z Bazaru

Na prodej -původní vydání od Albi, pouze rozbaleno
Na prodej -původní vydání od Albi, pouze rozbaleno
Akt. cena: 270 Kč
Končí za: 8 hodin

Offcanvas