Endangered Orphans of Condyle Cove

xxxxxxxxoo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Endangered Orphans of Condyle Cove - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: karetní hra, intriky
Čeština: není
Vydavatelé: Certifiable Studios
Autoři: Jesse Labbe
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter - tracking

Tak co vážení? Už má někdo tracking či jiné podobné info?
11.8.2017 08:12:41

DPD
V stredu som dostal informáciu z anglického DPD že mi doručia balík (dnes najneskôr v pondelok). Najprv som nevedel či je to toto alebo Massive darkness, ale včera mi poslali zvlášť info o odoslaní Massive darkness tak predpokladám, že to DPD bude táto mála rýchla hra. Veľmi sa na to teším. Bude to rýchle, zákerné, morbídne s krásnou grafikou.

11.8.2017 09:22:54

RE:
Jojo je to přesně jak říkáš. Tracking jsem měl taky už od pátku, ale teprve dnes mi Česká pošta potvrdila přijetí balíku přes hranice a zítřejší doručení, takže jsem docela hodně natěšen.
Grafika mě u toho taky hooodně nadchla :)

15.8.2017 23:12:29

Stále čakám
Čakal som, že to už budem mať doma, ale až v pondelok sa zmenil status a píšu že 18.8. mám očakávať balík. To je aspoň informácia od DPD, tak neviem či to ešte prevezme naša pošta a tým pádom to bude až budúci týždeň...no uvidíme. Grafikou si ma ta hrá získala, takže sa už neviem dočkať. Aj hrateľne vyzerá, že to bude veľmi príjemné a svižné. Taka´rýchlovka. Super robotu spravili aj pri ich novom projekte "Who Goes There ?" kde som tiež neodolal a podporil som.

16.8.2017 08:05:22

Já ne
Tak už ji mám od včerejška doma. Dneska mrknu na pravidla asi a uvidíme.

17.8.2017 12:49:57

Doručené dnes
Dnes mi DPD doručilo balík a s najväčšou pravdepodobnosťou ide o túto hru. Tak už sa celkom teším keď prídem domov. Pravidlá už mám naštudované viac ako týždeň takže už to len rozbaliť, pokochať sa ilustráciami a pustím sa do hrania.

17.8.2017 13:22:33

Vybíráme z Bazaru

Tindaya CZ + set miniatur
Tindaya CZ + set miniatur
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas