Earth Reborn - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Ludically
Z-Man Games
Autoři: Christophe Boelinger
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

špatný podstavec

Zdravím, s hrou z Ludically mi přišel Jeff Dealer s podstavcem pro Jacka Saw. Nemáte prosím někdo tu samolepku s kruhy viditelnosti a útoky na blízko v jpg nebo něčem, co bych mohl vytisknout ?
26.1.2015 19:46:02

Jeff
Připravenou samolepku sice nemám, ale neměl by být problém si ji vyrobit - stačí zaguglit, třeba na http://i296.photobucket.com/albums/mm165/moavoa/JeffDeeler.jpg

27.1.2015 07:41:21

rules summary
na konci rules summary dokumentu, ktorý si môžeš stiahnúť tu: http://boardgamegeek.com/filepage/67544/universal-head-earth-reborn-rules-summary-referenc sú podstavce všetkých postáv.. prerobené..

27.1.2015 18:57:19

díky
Díky za odkaz, ale našel jsem tam jen předělané karty postav, ale podstavec pod figurky nikoli. Nicméně jsem si to narýsoval v CADU, jen jsem to chtěl s tím nožem, pistolí a znakem Salemitu.

27.1.2015 20:39:51

Podstavec
Nebo si napis primo do Ludically o novy podstavecek ... Mam s nimi dobrou zkusenost s posilanim nahrad za vadne komponenty ...

27.1.2015 21:49:12

Chosen
Poslal jsem jim fotku Jeffa Dealera, jestli by mi neposlali alespoň tne obrázek pro tisk, ale už je to 2 dny a stále nic neodepsali. Jinak jsem koukal, že mám zřejmě i jednu špatně natisklou část. Jde o díl o třech polích, kde z jedné strany je chodba modrá a z druhé žluto-oranžová (ve čtvrtém scénáři je to dílek vlevo nahoře). Tak na té straně, kde to sousedí s terénem mám dva otvory (má tam být stěna). Není mi jasné jak se tohle může stát, když ty dílky tisknou stále stejné :)

28.1.2015 17:59:33

špatný dílek...
Stávalo se (i mě), že na platu s těmi místnostmi byl posunutý tisk oproti výseku -těch dílků pak nehrálo víc. Poslaly mi celé nové plato, kde bylo již vše v pořádku.

28.1.2015 20:09:12

...
Asi bych rovnou požádal o náhradní figurku, stejně, pokud ti ji budou posílat, tak nepošlou jen podstavec ...

A je možné, že neodpovídají a rovnou to pošlou, už jsi to nepamatuji, ale bývá to dost částý postup ...

28.1.2015 23:05:09

...
Tak na email neodepisujou a poštou také nic nepřišlo. Zksuím to ještě jednou :)

6.2.2015 20:49:37

Gromthar
Tak som pozeral ten diel vo štvrtom scenári v ľavo hore a ten diel o troch poliach ktorý má chodbu žlto-oranžovú, tak z druhej strany toho dielu nemá byť modrá chodba, ale terén. No našiel som aj diel kde je skutočne z jednej strany žlto-oranžová chodba a z druhej strany modrá chodba a tam sú tie dva otvory,ale to je úplne iný diel. Takže to máš v poriadku.

13.2.2015 12:35:46

Vybíráme z Bazaru

Panství hrůzy
Panství hrůzy
Akt. cena: 1900 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas