Earth Reborn - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Ludically
Z-Man Games
Autoři: Christophe Boelinger
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Obaly na karty

Je potřeba vůbec k Earth Reborn obaly na karty? Drží se karty v ruce? Případně jaké obaly byste doporučili? hra mi dorazí kolem víkendu, tak bych chtěl být připraven :) Díky moc za odpovědi.
8.12.2014 15:11:10

Obaly
ak chceš hrať intenzívnejšie, tak karty určite obal. Tu máš prelink na vhodné obaly: http://boardgamegeek.com/geeklist/102880/item/1980986#item1980986

8.12.2014 15:31:44

re Lolo
Dík za ten link. Zkusil jsem jak ty Mayday (Premium) tak ty FFG a ty Mayday jsou prostě hrozně malé na většinu těchto her. Nedal jsem do nich ani Pána prstenů LCG, ani do toho nedám Earth Reborn, když cca 2 mm karty přečuhují. Naopak FFG obaly jsou o něco větší, ale i tak se pěkně do té krabice vejdou, takže jsem doobjednal zbývající kusy, které mi chyběly.

V těch Mayday obalech mám jen Studenou válku, tam se to vešlo fakt krásně.

18.12.2014 13:52:48 | Upraveno autorem (porovnej)

FFG vs Mayday
Zeleným FFG obalům odpovídají oranžové Mayday Chimera Premium. Je to obecně potíž si najít ty správné obaly, protože ten rádoby standard se pohybuje +/- 2mm a pak je v tom akorát bordel.

18.12.2014 14:39:32

re Sjone
Tohle jsou ale Standard Card Game, takže green Mayday Premium, které také mám. Jen prostě karty z Earth Reborn tyhle přesahují (přestože jsou uvedené jako doporučené), takže na ně používám zbytek FFG Standard Card Game, už mám na cestě dokoupené a doobalím to celé.

18.12.2014 14:50:35

Vybíráme z Bazaru

Zombicide: Do zbraně
Zombicide: Do zbraně
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas