Earth Reborn - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Ludically
Z-Man Games
Autoři: Christophe Boelinger
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Novinky

Viď názov :)
2.5.2012 11:17:17

maľované figúrky
možno to niesu najčerstvejšie správy, ale predsa len, kto nemá talent na maľovanie a modelovanie (ako ja) a páči sa mu Earth Reborn tak veľmi že by silne túžil po vymaľovaných figúrkach (tak ako ja :) ), tak je možné si ich zakúpiť oficiálne vymaľované! Dajú sa objednať priamo zo offi stránky :

http://earthreborn.ludically.com/painted-minis

.. Myslím, že poštovné je primerané na to že by to bolo dovezené z Francúzka (9€) (Aj keď cena miniatúr je vysoká). Čiže kto si chce vylepšiť už aj tak na 99% dokonalú hru na 99.5% tak hurá do toho :)))

2.5.2012 11:21:15 | Upraveno autorem (porovnej)

Re
Ideš to kúpiť ??? :D

2.5.2012 12:05:49 | Upraveno autorem (porovnej)

No do šľaka
Bol som sa pozrieť na tú cenu, až mi zle prišlo :-) tak sa mi zdá ,že tie figúrky sú nejaké iné ako sú v krabici.

2.5.2012 12:53:50

figz
jj..ako nechcem byt fajnovy, kedze sam nemalujem, ale figurka za 4 kila musi byt aspon RC! :D:D
..Nemozem menovat, ale aj tu na zatrolenkach su desni borci.. minimalne jeden, co mi robil vacsinu, ma zlate ruky a dychberuci zmysel pre detail!! ;)) ..z tych, co mozem menovat, nech sa prihlasia sami! :)

(coz mi cele pripomina, ze by som mohol nake fotky nahodit..ked budu:))

2.5.2012 13:09:01

.opčík
kľudne menuj.. rád im za to zaplatím nech mi to vymaľujú. Určite to bude menej ako tých 149 +9 € ako od nich :D .. Čiže Springb, odpoved je jasná, nejdem to kupovať, jedine ak by som dostal dáku fajnú dotáciu, maximálne mi to poslúži ako inšpirácia pre farby, keď sa raz do toho pustím :) A sú iné sú asi zo zlata :D

Ináč .opčík, čo je to RC? :D a ešte niečo, tie kocky navyše ste kupovali? Myslím že by sa celkom zišli...

2.5.2012 20:43:20 | Upraveno autorem (porovnej)

stOKYi
toz skus si dat inzerat, mozno sa niketo ozve a dohodnes si nafarbenie..a snad aj za menej;))
[RC znaci 'radiom ovladane'..(:ked uz tam je radio scrambling;]
..neviem ake 'tie kocky' myslis, nemam navyse ku ERku ziadne..ale urco by som kupil, hned..;)

4.5.2012 10:04:10

thx
už dáka dohoda o maľovaní padla, už ju len zrealizovať :).. A o tých kockách som videl niekde diskusiu a viem že si bol do nej zapojený, tak len preto :)

4.5.2012 10:27:08

Dotaz na rozšíření a plány s Earthrebornem
Ptal sem se přímo Chrise zda po dvou letech přecejenom nemaj plány na další rozšíření.
odpověděl toto: Pro neenglish, použijte googll translator :)

Hello,
I already have quite some material for ER expansions, and we did not abandon the idea of publishing them one day. But the truth is that we are not a big company and time is always missing to achieve everything we would like to do :(
There are still a lot of ER starter boxes in the US and around the world in English version, I think when those would run out, we will probably think about a reprint and expansion approximately at the same time I guess... But nothing officially programmed yet.

But with the SAGS, the tutorial 2-3-4 players, online and in the rulebook, I think there are already quite some infinite adventures to live, am I wrong ?

Have fun playing ;)

9.10.2012 16:38:05

Drpicz
simta, netusis ktoru konkretne myslel tym "we are not a big company" ..? Ludically ci Z-MAN?
(.. musim ho stretnut v Essene, aj keby z neba MKIIky padali..:D ..kazdopadne vobec netusim, ci sa tam objavi, aj ked jeho nove Archipelago ma mat premieru na Spiel12..)

10.10.2012 00:08:17

.opčík
odpovídal mě z emailu Ludically, tak předpokládám že myslel tu company...

22.10.2012 14:37:20

.opčík
Stretol si ho?? Ak hej, čo ti vravel? Z tu písaného usudzujem, že rozšírenie tak skoro nebude a či vôbec bude..

28.10.2012 10:15:38

..
nestretol.. neodpisal mi, ci planoval byt v Essene, nakoniec bol ale hold nevydalo..

medzicasom male povzbudenie: nie je vylucene, ze bude KS na exp. ku ER.. resp. inak: ako som to pochopil: je ot len otazka penazi (a teda casu) ..inak material je hotovy:)

info: z video-rozhovoru s nim (essen'12) a z BGG..

30.10.2012 11:19:18

.opčík
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=aKK5iWRh1rU

Toto je to video? Prekvapila ma posledná veta, že v ludically majú iba dvoch ľudí na to :) Čiže tá otázka času je pochopiteľná. :)

Ináč som nepochopil že " KS na exp." až kým som si nepozrel video :) Nevieš či už s tým začali? Lebo asi sa prvý krát do kickstarteru zapojím :)

18.12.2012 17:58:57

nástupca
Earth reborn bude mať svojho nástupcu. Tvorca hry na BGG priznal, že má pripravený všetok materiál na to, aby mohol potomka ERka pustiť na Kickstarter. Bude to samostatná hra, ktorá bude využívať mechaniky z ERka a čo je ešte lepšie, bude to plne kompatibilné z pôvodnou hrou. Čiže viac postáv, viac miestností, nové frakcie, nové predmety, proste všetkého bude viac a bude teda o to viac zábavy..

Jediné na čo sa čaká, že podľa akého kľúča urobia výber pre KS (keďže sú malá spoločnosť, nechcú rozbiehať viac projektov naraz), či to bude toto, alebo Boelingerova iná plánovaná novinka (real time RPG hra), ktorej názov som zabudol. KS by sa mal rozbehnúť v priebehu budúceho polroka roka. Držte palce, nech si vyberú tú správnu možnosť a teda Earth Reborn! :)

6.12.2016 11:30:35

Ks
Tak to by byla pecka :) jen by jsme se hry asi dočkali někdy 2018/19

6.12.2016 12:08:56

er
Z mého pohledu bych mnohem raději uvítal klasické rozšíření pro stávající ER (místnosti, postavy, předměty, mise) než nástupce kompletní hotové hry, jakou ER je. Ikdyž chápu, že vydat nástupce a "vybrakovat" stávající hru je lepší byznys...

8.12.2016 08:03:38

meah
Zase až tak kruto by som to nevidel.
Podľa mňa toto je taký model, že aj vlk sa naje aj koza zostane celá. Namiesto toho, aby po toľkých rokoch vydali reedíciu hry, tak vydajú samostatne hrateľné rozšírenie. Áno, tí čo majú prvý základ, tak budú mať niektoré veci dvakrát, ale zase až tak veľká tragédia to nie je.
Ja tomu rozumiem tak, že skrátka na obyčajné rozšírenie nebol priestor a na KS by sa zrejme neuživilo, ale sa toho zrejme báli. Takto prilákajú ku KS aj nových ľudí a vďaka tomu vyjde aj rozšírenie.
Čiže to neber len ako hamižnosť vydavateľa, podľa mňa to je kompromis, aby rozšírenie vôbec mohlo vyjsť.

8.12.2016 09:03:09

...
Já bych to taky neviděl nijak černě. Zatím o tom bohužel nevím nic víc, než je psané tu na fóru, ale pokud to bude samostatně hratelná hra postavená na původní verzi, navíc plně kompatibilní, tak to může být pecka. Celkem i chápu toto rozhodnutí autorů. Na KS to má potenciál, ale právě jen jako samostatně hratelná věc. Pokud by přišli jen s rozšířením, tak se obávám, že by kampaň nemusela uspět.

Sám autor už kdysi říkal, že má rozšíření připravené, ale pro tak malé vydavatelství je jeho vydání obrovský risk, díky plastovým figurkám. Pokud by novou frakci, která měla být právě v onom rozšíření, obohatili o nové postavy pro původní frakce tak, aby hra byla samostatně hratelná, bylo by to parádní... ale uvidíme, jak to všechno dopadne a jestli to vůbec dopadne. Aspoň je ale naděje na nějaký nový obsah pro tuto geniální záležitost.

8.12.2016 09:31:36

informace
Ahoj, kde prosím berete informace ohledně této kampaně ? Na BGG jsem našel pouze téma ohledně elektronické petice... ta nicméně zřejmě neprobíhá. Děkuji za info. Zdeněk.

17.1.2017 10:01:20

KS novinky?
Sú nejaké novinky ohľadom KS?

19.7.2017 01:55:58

ludomyl
zatiaľ ticho. Mal sa robiť podľa dákeho kľúča precedens na KS pre Earth Reborn (teda jeho nástupcu) resp. tú Beolingerovu novú hru. Určite sa nebude robiť kampaň naraz pre obe hry. Otázka je, čo bude skôr. Zatiaľ nikto nič nevie, teda aspoň čo som dokázal pohľadať z verejne dostupných zdrojov.

19.7.2017 14:21:22

stokyi
odkiaľ čerpáš informácie , čo Ch.B. chystá?

7.11.2017 17:46:21

Living Planet
Tak toto je ta spominana novinka od Boelingera ? Co na to hovorite?
https://www.kickstarter.com/projects/antonioooh/living-planet-by-christophe-boelinger?ref=discovery

26.11.2017 18:00:37

KS
nejak nerozumiem spojeniu stretch goalov a hry. Totiz hra je bud kompletna a stretch goals by ju nemali kuskovat, alebo naopak ku kompletnej pridavat nove elementy. Co balanc?

27.11.2017 11:22:11

rozširenie
Len tak pre zaujímavosť, Boelinger už asi dlho nevydrží a bude musieť vydať rozšírenie, ako spomenul v jednom rozhovore, hráči ho s touto požiadavkou neustále bombardujú a má najväčší dopyt práve po tejto hre ;) .

14.1.2019 14:57:17

Vybíráme z Bazaru

Kvedlalové z Kvedlinburku plastové tokens
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas