Earth Reborn - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Ludically
Z-Man Games
Autoři: Christophe Boelinger
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Licitace o iniciativu

V pravidlech se pise, ze ruzne scenare urcuji iniciativu ruzne. Nektere prirazuji iniciativu napevno, jine povoluji licitaci. Ja ale v knize scenaru nikde nenasel takovy scenar, ktery by daval iniciativu jen jedne strane a licitaci o ni neumoznoval. Muzete mi prosim nekdo objasnit, ktere scenare to jsou? (kde licitovat nelze)
7.4.2015 16:59:41

hmm
scenáre som už nehral pomerne dávno. Ale podľa mňa duel o iniciatívu je možný od scenára, kde boli predstavené prerušovania (a teda aj duel o iniciatívu), čiže od druhého scenára. Scenáre len hovoria o tom, že komu sa na na začiatku každého kola vracia žetón iniciatívy.

8.4.2015 10:04:49

stOKYi
Díky za info. Dost sme ho v poslední době mastili a při zpětným pročítání pravidel mě tahle věta: "Některé scénáře přiřazují iniciativu napevno jedné frakci" zmátla. A v podstatě je trochu zavádějící, pokud to platí jen pro první scénář. Hlavně, že sme to hráli správně.

8.4.2015 11:41:20

A
nečítal som scenáre z českého prekladu. Podľa mňa je to tak, že scenáre IBA určujú že kto bude mať na začiatku iniciatívu.. či už norad alebo salimita.. samozrejme je možné o iniciatívu licitovať (od druhého scenára). O tom že niektorá strana má Iniciatívu na pevno dosť pochybujem (teda okrem scenára č. 1) . Potom pri SAGS má iniciatívu vždy Salimita s tým, že môže tiež o ňu prísť..

8.4.2015 12:35:41

Vybíráme z Bazaru

 Adventure games: Monochrome a.s.
Adventure games: Monochrome a.s.
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 14 dnů

Offcanvas