Dungeons & Dragons: Tomb of Annihilation Board Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

Dungeons & Dragons: Tomb of Annihilation Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: WizKids
Autoři: Kevin Wilson
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Protestní akce

V rámci své soukromé a bezvýznamné protestní akce proti schvalování obrázků, končím u této hry se sdílením dalšího obsahu (fotky, dokumenty apod.).
21.2.2018 06:35:25

Pozerám,
že si nakoniec kúpil jeden z novších dielov DnD. Dal som Ti zopár palcov za fotky :). Ako sa Ti hra páči?

21.2.2018 09:10:05

acedrac :)
Dal jsem na tvou dobrou radu a čekal na nějaký inzerát. Mezi tím koukám, že se objevil nový díl. To už jsem neodolal. Kvalita karet nic moc. Gramáž ubohá. Za to díly podzemí jsou parádní. Figurky jsou z měkkého plastu. Jsou detailní, ale špatně se rovnají. Teď je barvím. U některých figurek budou úplně nové podstavce s reliéfem podzemí. Hrát chci až s vytuněnou hrou a moc se na ni těším. Co jsem koukal do pravidel a na karty, vypadá to dobře. Jeden z hrdinů má jakýsi zimní prsten. Takže máš balíček power karet s prstenem a hrdina ho může používat a vyvolat třeba zimního pavouka. Stavy klasicky Stun a pak advantage a disadvantage, což znamená hoď dvakrát a vezmi buď horší nebo lepší výsledek podle stavu. Mohlo to být trochu bohatší. Co mě překvapilo, design je od Kewina Wilsona. Co jsem sledoval diskuze tak, snad kvůli novým nápadům. Ale nakolik je to nové můžeš posoudit ty. Porovnával jsem pravidla s tvými a tam jsem žádné větší změny nenašel.

Dodatek: Děkuji za palce :)

21.2.2018 09:48:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Nový vydavateľ
Ono predtým tá séria vychádzala pod Wizards of the Coast. Teraz to vydali Wizkids!, čo je iná firma a Wilson tam je asi len ako veľké dizajnérske meno kvôli marketingu, keď je to herne skoro to isté.

A ten protest je kvôli čomu presne?

21.2.2018 12:11:19

Protest
Když už sem fotím nějaké fotky, věnuji tomu opravdu hodně času a pochopitelně mě štve, že je to ve výsledku k ničemu. Nejsou definována žádná konkrétní pravidla, které fotky se zveřejní a které ne. Psaní na admina a diskuze jsou jen další ztrátou času, protože končí odvoláním se na Olymp. Mně je vcelku jedno, kde je problém. Nechci, aby se plýtvalo mým časem. Snad rozumíš Acedrac :)

21.2.2018 13:26:56

Ak správne chápem,
tak Ti neschválili niektoré fotky z hry, Ty si za zaťal, že tu nezverejníš ani preklad pravidiel a pod. Myslím, že so zverejnením prekladov problém nebýva a možno by to niekomu pomohlo rozchodiť hru, ale je to Tvoje rozhodnutie :).

21.2.2018 13:47:38 | Upraveno autorem (porovnej)

Rukavička
Úplně tě chápu. Mě se tohle stalo fotek k jiné hře. Už je to rok a od té doby jsem již neposlal na schválení jedinou fotku.

21.2.2018 15:37:41

Protest
Unesu to, že je mi nějaká fotka zamítnuta. Co mi opravdu vadí je, že nevím na základě čeho je nějaká fotka přijmuta a jiná ne? Jak, nebo podle čeho mám odhadnout, které fotografie sem patří a které ne. Žádné kritérium neexistuje. A to je špatně, protože můj čas, který focení věnuji, je mnohdy zbytečný. A protože toho času není málo rozhodl jsem se k tomuto kroku. Proč nezveřejním pravidla, která jsou už téměř přeložená? Protože nemám problém se zveřejněným obrázků, ale problém s postojem zdejšího webu k mému času. Podle mě to není jedno a totéž. Můj čas je i všechno ostatní, třeba překlad pravidel, popis hry, recenze atd. Nicméně jsem svou protestní akci omezil pouze na tuto hru, protože pořád doufám, že se věci mohou změnit. Třeba se tu ta pravidla nakonec přeci jen objeví. A třeba o to ani nikdo nestojí, ale to už není můj problém.

21.2.2018 17:18:57

Zbytečný protest
Je-li nějaká fotografie zamítnuta, tak každému uživateli píši důvod. Stačí se podívat do "profilu, moje příspěvky" a hned víš. Pokud to neděláš, za tvou lenost nemohu. A ani mi nezkoušej tvrdit, že o téhle funkci nevíš. U rytíře by to byla opravdu hodně velká ostuda.

Další věc. Některé fotky se prostě do obrázků nehodí. Chceš-li mi tvrdit, že jsi s nimi měl hodně práce, tak prostě lžeš. Nebudu hledat eufemizus - lžeš. 99% zamítnutých fotek je off-topic (a to jen úplně zbytečný off-topic - ten, který je alespoň trochu k tématu, se schvaluje), fotografie, která je u hry už Xkrát (například desátá fotka z hraní), nebo nekvalitní obsah. Ve všech popsaných případech je to "vezmu foťák do ruky, zamířím, cvaknu." Pokud je pro tebe 15 vteřin "hodně práce", pak máme asi jiný úhel pohledu.
Kvalitní obsah, který opravdu zabere čas (typicky skan, koláž fotek atp.) nezamítám nikdy.

Platí jednoduché pravidla - "Na ZH nebude každá blbinka. Cílem je mít kvalitní obsah." Když si nejsem jistý, tak netrucuju, zeptám se. Nikdy, ale opravdu nikdy, se nestalo, že bych někomu neodpověděl. A je jedno, jestli mi psal SZ, nebo v diskuzi. Nicméně máš pravdu v tom, že jasná pravidla zatím nejsou. Proč nejsou? Protože se adminování věnuji ve svém volném čase (stejně jako celý zbytek týmu) a nestíhám jednoduše všechno. Až bude hotové, časově velmi náročné, zařazení obrázků do kategorií, pak vznikne velmi podrobný návod CO FOTIT / JAK FOTIT / JAK UPRAVOVAT.

Kámo fakt nevím, kolik ti je. Ale podle tvého trucovitého postoje bych tipl tak +/-12. Bakaný Špatňák mi neschválil fotku, tak já mu ukážu a nenahraju CZ překlad, který mám hotový. A tím ho vytrestám. OK. Já tu hru ani nevlastním. Dokonce jsem ji ani nikdy neviděl. Potrestej mě. Naplácej mi. Trestáš ostatní. Ale OK. Buď tvrďák. Chovej se jako "chlap". Vůbec se toho neboj.

A jako rytíř samozřejmě víš, že svůj protest jsi umístil na naprosto nevyhovující místo webu. Ale toho se taky neboj. Však je logické stěžovat si na absence jasných pravidel, nicméně ruku v ruce ignorovat ta stávající. ;)

28.2.2018 11:15:54

Vybíráme z Bazaru

Mice and Mystics (německá verze)
Mice and Mystics (německá verze)
Akt. cena: 1190 Kč
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas