Dungeons & Dragons: Legend of Drizzt Board Game

xxxxxxxxoo hodnoceno 55x (Seznam vlastníků)

Dungeons & Dragons: Legend of Drizzt Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Wizards of the Coast
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad

Akonáhle vyjdú pravidlá na webe, zrejme sa pustím do prekladu. Ak by som zaspal, pošlite mi správu do pošty :).
20.8.2011 14:59:45

preklad
Začal som s prekladom pravidiel :).

15.9.2011 13:52:03

Adventure book
Hodil by se někomu překlad Adventure booku?
Jak se zdá asi se nevyhnu alespoň hrubému překladu knihy dobrodružství pro syna a jeho kamarády. Tak pokud by se někomu hodil, dal bych tomu nějakou přijatelnou formu (ale nejspíš jen v textu) a nahrál to i sem.

16.11.2011 12:38:49

to Micc
Jistě, že by se hodil ... zvlášť když bude v češtině a ne nějakém cizím nesrozumitelném jazyce jako pravidla ...

16.11.2011 13:20:23

preklad
samozrejme, že sa preklad hodí. U mňa je to kriterium ku kúpe. Teším sa , a snáď sa nájde niekto, kto preloží aj karty. Díky za neangličtinárov.

16.11.2011 13:24:28

Merlin
To má byť poznámka ku slovenčine?
Ak máš so slovenčinou problém, nikto Ti nebráni spraviť český preklad a dať ho tu na stiahnutie :).

16.11.2011 13:26:28 | Upraveno autorem (porovnej)

Micc
Přidávám se k žadatelům:-)) A je mi jedno zda česky či slovensky,bral bych obojí.

17.11.2011 00:40:22

acedrac
Jestli někomu přijde slovenština cizí a nesrozumitelná, tak pak už nevím. Osobně se děsím doby, kdy se se Slováky budeme bavit anglicky... Ta doba však bohužel nastane, alespoň u mladší generace.
Jinak na Tvůj překlad se moc těším, u WoA byl dobře vychytaný.

17.11.2011 10:19:43

pravidlá
koľko strán pravidiel to má? Nedávno som sa dočítal Here I stand a chce to teraz dáku oddychovku :) Je to jednoduché aj pre ženy ktoré radi hrajú akurát tak carcassonne? :)
( baví ju aj a naučil som ju aj agricolu, ale to trvalo kým pochopila že je to naozaj dobrá hra :D )

27.11.2011 23:19:50

stokyi
Tady se to na strany počítat nedá, ale pravidla jsou, řekl bych, dost jednoduchá. Doma to hrajeme se ženou a osmiletým klukem a oba je pochopili velice rychle. Pro představu se mrkni na zdejší pravidla k Wrath of Ashardalon nebo Castle Ravenloft a uvidíš - jsou až na drobnosti velmi podobná.

27.11.2011 23:40:13

preklad
chlapci , dajte chuť a rozum dohromady , spravte preklad Drizzta komplet včetne kariet, veľa ľudí vám aj mimo mňa bude určite vďačných. Ide o hernú legendu - postavy , svet , všetci slabší angličtinári vám držia palce, aby ste to dotiahli.

28.11.2011 00:37:22

stOKYi
Pravidlově je to hodně jednoduché. Navíc kooperačka, takže nováčkovi pomůžeš zahrát dvě kola a je v tom jako doma. Mojí mladou toto ale nebavilo, prý je to samé válčení a ty postavy jsou takové šeredné atd. Jestli chceš nějakou jednodušší bojovku, která bude zároveň přístupná pro něžné pohlaví, pak vřele doporučuji Smallworld. Ten se hodně osvědčil (mě osobně ale zase tak moc nechytl).

28.11.2011 08:50:23 | Upraveno autorem (porovnej)

dedo
No,já bych se do karet klidně pustil, ale pouze seženu-li někde původní pdf verzi, abych s nimi mohl pracovat přímo v pdf-ku a ve wordu. Se skenovanými kartami nic dělat nebudu, protože nevládnu jinými editory.

28.11.2011 10:21:11

pravidlá
Preklad pravidiel sa zase pohol vpred, stagnovalo to, lebo som kompletne prerábal sadzbu Wrath of Ashardalon a vôbec sa mi nechcelo opravovať Drizzta. Dnes som dokončil opravu 10 strán Drizzta a budem pokračovať v preklade a sadzbe zvyšných strán :).

Naostatok nahrám aj opravené pravidlá k WoA, kde som opravil nejaké preklepy a vyhodil 1-2 mätúce formulácie.

ad saiwer: No fakt neviem kde by sme sa k tým pdfkám dostali :/? Mail wizardom :O :D :D?

29.11.2011 19:19:45 | Upraveno autorem (porovnej)

acedrac
"No fakt neviem kde by sme sa k tým pdfkám dostali :/? Mail wizardom"

Je to sice zoufalost, ale asi poslední možnost. Ještě vyzkouším v práci, zda tam skener nějakým zázračným způsobem neumí rozeznat text.

29.11.2011 21:29:40

pravidlá a faq hotové
Práve som dokončil pravidlá a faq LoD a zrevidoval aj pravidlá a faq WoA. Zajtra v práci to všetko nahrám na schválenie :). Hru som nehral a nemám ju ešte rozbalenú, tak očakávam, že sa vyskytnú nepresnosti. Pripomienky potom, prosím, píšte ku súboru na stiahnutie, aby mi automaticky prišla správa o komentári :). Ďakujem.

EDIT: nahrané na schválenie :).

EDIT2: saiwer
Už som prišiel na to ako získame aký taký originál pre Adventure book. Predsa zo zverejnenej kampane pre WoA a CR. No a pre LoD stačí pomeniť farby a samozrejme ku obom naskenovať prednú stranu :).
link na pdf: http://www.wizards.com/dnd/Article.aspx?x=dnd/duad/20110408

8.12.2011 22:29:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Mozkozrout za hranice věčnosti
Mozkozrout za hranice věčnosti
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas