nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Dreadfleet

Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: Phil Kelly
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook, Google+

Popis hry

Upravit

Tento popis ještě nebyl definitivně schválen. Pokud chcete, můžete zkusit navrhnout vhodnější verzi, která by lépe odpovídala ideálnímu popisu.

Po dvě mizerné desetiletí nemrtvé síly hraběte Noctulusu zamořovali vody oceánů. Po každém ze smrtonosných nájezdů flotila strachu zmizela v mlze stejně rychle a potichu jako se objevila. Nyní ale svitla naděje. Kapitán Jeago Roth z Heldenhammeru přislíbil, že vyhledá a zničí flotilu strachu Hraběte Noctilse a jeho nemrtvých kapitánů jednou pro vždy. Za pomoci  jednoho z nejznámějších a nejlstivějších pirátů Lort Sartosa, oba vládnoucí mocným korábům po okraj ozbrojených děli, harpunami a dalšími smrtelnými překvapeními, se vydávají na tuto nebezpečnou misi. S úderem půlnoci na Geheimnisnachtu, v noci ve které byste marně hledali živáčka, se Heldenhammer a jeho společnost vydávají do království nemrtvých, známém také jako pohřebiště Galeón. Hrabě Noctilus a jeho nohsledové už čekají připraveni na jejich zničení.   Dreadfleet je desková hra pro dva hráče ve které najdete vše co potřebujete k dramatické námořní bitvě v divokých vodách světu Warhammeru. Na vaše příkazy čekají dvě flotily plavidel: flotila strachu vedená Hrabětem Noctilusem na palubě jeho korábu Bloody Reaver a Aliance vedená pirátem Kapitánem Jeago Rothem, který nedávno ukradl Heldenhammer - pýchu Imperiální flotily a jednu z největších galeón, který se kdy plavila po mořích.  

Zatím co tvé lodě jsou v zuřivé vřavě bitvy, je na to tobě jako kapitánovi, udělat důležitá rozhodnutí ve zlomku vteřin. Budete soustředit veškerou palbu na nejbližšího nepřítele, nebo raději bude manévrovat do pozice, ze které budete moci protivníka zahákovat a pobít přímo na palubě ? Co se stane když vypukne požár, nebo dokonce vybuchnou zásoby střelného prachu ? Kolik toho Vaše plavidlo ještě snese než se za nad ní zavřou kruhy na hladině?  Jsou to snad nemrtví rackové nebo dokonce lítajíce piraně ? A kdy to všechno skončí ? Máš dost kuráže zničit nemrtvou flotilu v duelu na život a na smrt ?

Autor: paladin91