Dorn - Výprava za Bránu Osudu

xxxxxxxxoo hodnoceno 240x (Seznam vlastníků)

Dorn - Výprava za Bránu Osudu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ALTAR
Autoři: Filip Kozák
Jan Drevikovský
Kryštof Kozák
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Domácí výroba

Vzhledem k aktuální (ne)dostupnosti hry přemýšlím o její domácí výrobě. Našel by se někdo v Praze, kdo by byl ochoten se se mnou domluvit, abych si hru (ideálně i s rozšířením) mohl prohlédnout? Děkuji.
21.8.2017 19:29:48

bazar
V bazaru jsou momentálně hned dvě :) :D

To k té nedostupnosti :)

21.8.2017 19:33:07

Dorn
Stačilo by naskenovat a žetony si každý vyrobí nebo nějaké má

Dostupnost je relativní, částky se šplhají do astronomických výšin :-)

22.8.2017 07:35:42

skeny
Na internetu jsem to našel celkem snadno. Už půl roku se nutím dokončit žetony... to poslední co mi chybí. :D

22.8.2017 09:14:34

řešení
Děkuji za odpovědi.

Kupovat Dorn za cenu Descentu mi nepřijde vzhledem k docela rozdílnému množství herního materiálu optimální :-).

22.8.2017 19:18:19

České podklady
Nemáte náhodou někdo české podklady pro tisk/domácí výrobu? Na internetu jsem našel pouze v cizím jazyce.

31.1.2021 12:58:26

pomoc
Kdybyste s tím nějak potřebovali pomoci a měli byste alespon EN podklady v digitální formě, případně kvalitní scanny , mohu pomoci...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořený obsah: 70 souborů

11.3.2021 16:56:50

komponenty
Ve skladu ALTARu bych nejspíš našel pár dílčích sad herních komponent - pravidla, karty, deníky postav, pravděpodobně i figurky a podstavečky. Možná i nějaké plány z 1. vydání (oproti reedici, která vyšla paralelně v angličtině, jsou o trochu menší, hraní by to komplikovat nemělo). Bohužel asi ne žetony nestvůr.

11.3.2021 18:13:27

Tak mám spočítané ty komponenty a pravděpodobně bych dokázal dát dohromady cca 20 sad z 2. vydání (vyjma plánů) obsahujících:

Plán z 1. vydání

Balíček všech karet

Deníky postav

Pravidla a přílohy

Figurky a podstavečky

Skleněné tokeny

Sáček na losování nestvůr

 

Chyběly by tedy jen žetony nestvůr, pokladů, artefaktů a závalů. (A samozřejmě krabice.) Přičemž pro žetony bych dokázal poslat PDF k vytištění na kulaté samolepky.

 

Cenově bych to za výše uvedenou sadu viděl na 500 Kč. Asi nejjednodušší bude když ji přidám do eshopu a dám vám sem odkaz.  Takže stay tuned.

4.5.2021 13:19:02

Přidáno do eshopu.

https://obchod.altar.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=89&products_id=779

11.5.2021 22:41:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj, jediné co my chybí jsou zetony, nemel by někdo pls to PDF zetonu? 

1.10.2021 13:41:17

Zdravím,

To PDF so žetónmi by si aj mne hodilo. Keď tak aspoň trochu kvalitnejšia fotka so všetkými žetónmi, aby som si mohol spraviť prehľad a vytvoriť vlastné žetóny.

Ďakujem.

26.10.2021 21:35:06

Níže v diskusi jsem zahlédl, že snad existují ještě herní plány. Nemá někdo náhodou jeden takový volný na odprodej (třeba i z té 1. edice)? Vše ostatní se mně v minulosti podařilo nějak vytvořit, až na ten solidní herní plán :)

13.6.2022 13:26:05

Vybíráme z Bazaru

Frostpunk - Miniatures Expansion krabice od 1 Kc
Frostpunk - Miniatures Expansion krabice od 1 Kc
Akt. cena: 1 Kč
Končí za: 10 dnů

Offcanvas