DOOM: Desková hra

xxxxxxxxoo hodnoceno 84x (Seznam vlastníků)

DOOM: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Jonathan Ying
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Abe
Abe - avatar

Kde je krev?

Oficiální video od FFG je opět moc pěkné. Kdo má doma původní verzi si ale řekne, kam se poděly ty hektolitry krve rozlité po celém herním prostředí? Nevědět, že koukám na deskovku nového Dooma, tak bych si myslel, že koukám na další rozšíření Star Wars Imperial Assault. Podobně jako s chystaným Mansion of Madness se autoři nejspíš záměrně snažili udělat herní prostředí méně "závadné" a celkově hru přiblížit širším masám. Peněženka v FFG se nejspíš díky tomu zaraduje, věrný fanoušek žánru spíše zapláče :(
31.7.2016 08:44:42

No to jsem zvědavý
Jako vlastník původní deskové hry Doom nějak nevidím důvod kupovat si novou verzi, která podstatně mění pravidla. Nic proti Brutal Doomu, ze kterého idSoftware převzali systém masakrování nepřátel vlastníma rukama či motorovou pilou, ale k Doomu mi prostě víc sedí stávající herní styl střílečky než Mortal Kombatu. Je otázka, jak dobře se povedlo autorům přenést nový soubojový systém z PC do deskové verze.
Na druhou stranu modely nestvůr vypadají v nové deskovce hodně dobře a už kvůli tomu bych zvažoval koupi, ikdyž jen proto, abych nahradil kyberdémona jeho novou verzí.
Konečně vydání nového Doomu znamená definitivní konec všech nadějí na reedici původní verze, nebo reprintu prakticky nesehnatelné expanze, která obsahuje řadu zajímavých modelů (takové zombie commando s rotačákem vypadá božsky), které tak bude možné vytvořit už leda na 3D tiskárně.

31.7.2016 11:36:04

kde je to video
nějak ho nemůžu najít. Jsem pc jen pologramotný:)
díky za link

31.7.2016 14:08:33

Abe

Omluva
Video jsem měl puštěný k Mansion of Madness a novým Star Wars Infinite, na Dooma jsem koukal na oficiálních stránkách FFG, kde jsou první obrávky. Tak mrkni tam :)

31.7.2016 14:13:43

ty sem našel
ale byl jsem zvědav na trailer.
Díky

31.7.2016 14:44:04

Acidburn
Souhlasim s tebou, jen v Brutal Doomu to bylo spíš pro parádu a protože to vypadalo drsně, ale Bethesda z toho udělala řekněme nutnost (používat zakončovací údery spojené s animacema), protože po takovémto zabití z nepřítele vypadne hromádka "draví či zbroje" a tim mi to pěkně zprotivily... Bejt to jen jako bonus, tak supr, ale takhle nee :)

Grafické zracování se mi oproti původní verzi taky vůbec nelíbí (na Dooma moc uhlazený, spíš mi to připomíná sérii Halo), takže za mě jsou fajn akorád tak ty figurky...

Ale mě se nelíbí ani PC verze novýho Dooma, tak to bude možná i trochu tim... Na 1 a 2 jsem vyrostl, trojka se mi líbila moc, ale ten novej.... nic pro mě.

31.7.2016 17:51:55

Dojmy
Už to někdo hrál? Jaké jsou první dojmy?

2.1.2017 19:15:43

Vybíráme z Bazaru

Zakázaná poušť - ve folii
Zakázaná poušť - ve folii
Akt. cena: 210 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas