Dominion: Vzdálené kraje

xxxxxxxxoo hodnoceno 44x (Seznam vlastníků)

Dominion: Vzdálené kraje - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Dominion
Dominion: Intriky
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Albi
Rio Grande Games
Autoři: Donald X. Vaccarino
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidla

Jelikož tady ještě není vlákno s otázkami na pravidla, dovolím si jej vytvořit. :-)
8.10.2013 16:42:27

Zbojník
Můj dotaz zní, co se Zbojníkem, když napadený hráč odkryje dvě postižitelné karty peněz (dva stříbrňáky dva zlaťáky, nebo stříbrňák a zlaťák). Z textu karty, ani z FAQ, která jsou k dispozici, nejsem úplně moudrý, jestli napadený hráč zahazuje obě tyto karty, nebo jen jednu, kterou si zvolí hráč se Zbojníkem.

Jinak doufám, že mám pravdu, když tvrdím, že např. Harém (Intriky) je karta peněz a tedy = pro tyto účely stříbrňák, který může Zbojník sebrat.

8.10.2013 16:46:03

Zbojník
Z textu karty to naprosto zřejmé není, to je fakt. Ale z pravidel to je jasné ihned, protože přesně tento případ tam je popsaný. Na smetiště se zahodí vždy jen maximálně jedna karta.

Harém = karta peněz, ale není to ani stříbrňák, ani zlaťák, takže jej Zbojník sebrat nemůže.

8.10.2013 17:01:03

Zbojník
Jistý si nejsem, ale jsem toho názoru, že se zahazuje vždy nejvýše jedna karta.

Jinak zruda má samozřejmě pravedu v tom, že Harém je karta peněz, ale nikoli Stříbraňák.

8.10.2013 17:55:38

díky
Děkuji vám oběma. :)

17.10.2013 01:28:30

Voi

Hostinec
Ahoj lidi .. Jak hrajete kartu Hostniec? V pravidlech pisou "zamíchejte libovolný počet karet akcí do svého dobíracího balíčku" - to tedy vezmu vsechny akce z Odkladaciho balicku, ktere jsem si Hostincem vybral, pridam do Dobiraciho balicku a pak ten Dobiraci balicek cely zamicham?

29.12.2015 15:20:44

Hostinec
Ano.

29.12.2015 15:49:18

Vybíráme z Bazaru

Tainted Grail (KS stretch goal box v Sundropu)
Tainted Grail (KS stretch goal box v Sundropu)
Akt. cena: 1590 Kč
Končí za: 9 dnů

Offcanvas