Dominion: Intriky

xxxxxxxxoo hodnoceno 286x (Seznam vlastníků)

Dominion: Intriky - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Albi
Bard - Centrum Gier
Hans im Glück
Rio Grande Games
Autoři: Donald X. Vaccarino
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Balíček kariet pre najmenších

Akurat sme sa stali vlastníkmi tejto hry a chcel by som vás požiadať o jednu radu - aké karty vybrať pre hru so 7 ročným dieťaťom - ako ste začínali trebárs vy ?
1.7.2011 09:39:59

...
7 let je docela malo, ale treba je to nadprumerne chytre dite. Osobne bych si na hrani s ditetem asi nekoupil intriky, ale zakladni sadu a pak si s nim na nauceni a pochopeni parkrat zahral Prvni hru.

Pokud prece jen... Asi bych namichal balik nejakych co nejjednodussich karet. Tzn. pokud mozno zadne specialni instrukce pod tucnym pismem a co nejmene utoku. Tot ma troska do mlyna.

1.7.2011 11:57:52

...
kupovali sme mu to vcera a zakladnu hru nemali nikde a on trval na tom, ze sa to nauci :-D
Uvidim ako mu to pojde :-D

1.7.2011 12:06:25

...
Ta hra neni moc slozita, naucit by se to snad i mohl... A ten zaklad neni problem sehnat nekde na e-shopu, dojde vam za par dni. Intriky maji spousty interaktivnich karet, coz pro to dite asi nemusi byt to prave.

1.7.2011 12:10:00

...
ved uvidim ako to dopadne, zatial stale "otravuje" aby sme sa to ucili a skusali hrat - zatial ho len ucim pravidla a pomaly si cita vsetky karty a totalne to "zere"

1.7.2011 13:16:23

re
Taky bych volil na začátek základ, ale když už to dopadlo takhle, vybíral bych karty s co nejvíc jednoduchými a jednoznačnými efekty:
Harem (tématicky nicméně lehce nevhodný :-) )
Torturer
Coppersmith
Courtyard
Great Hall
Duke
Trading Post
Wishing Well
Masquerade
Swindler
Shanty Town

1.7.2011 14:52:41

po prvom dni
Absolutna spokojnost - mlady to hra uplne v pohode a hra sa nam obom paci - manzelku to nejako nechytilo, co som aj viac-menej predpokladal
PS: myslim, ze 7 rokov je vek kedy sa to dieta kludne moze naucit hrat - ak ho to bavi a ma na to vlohy :-)

2.7.2011 19:54:37

Vybíráme z Bazaru

hra o trúny - cyklus Válka 5 králu
hra o trúny - cyklus Válka 5 králu
Akt. cena: 9 €
Končí za: 2 dny

Offcanvas