Dominion - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: 999 Games
Albi
Bard - Centrum Gier
Filosofia Editions
Hans im Glück
Rio Grande Games
Autoři: Donald X. Vaccarino
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pro 2 hráče?

Uvažuji o koupi této hry a rád bych ji hrál ve dvou. Ti co jste již vyzkoušli, můžete mi to pro dva doporučit a nebo je tato hra lepší ve vícehráčích? Díky za názory.
25.12.2010 10:14:17

dva nebo více...
Za mě mohu říct, že hru raději hraji od tří hráčů. Ve dvou si hru zahraji také, ale pokud se hraje interaktivní hra, mám na mysli s kartami, které škodí, pak mi to ve dvou připadá mnohem slabší než hrát s takovými kartami ve více hráčích. Zase na druhou stranu, když nezařadíme škodící karty, potom hru ve dvou nepovažuji za problém. Pak rozdíl ve hře dvou nebo více hráčů takový není.
Takový je můj pohled, ostatní to mohou samozřejmě vidět jinak.

25.12.2010 10:38:08

MioSRT
Já doporučím ve dvou. Je to naprosto bez problémů. Ano, jediná karta Zloděj, ta se vyplatí při větším počtu hráčů, protože se tím zvyšuje pravděpodobnost, že někomu ukradneš peníze, ale jinak bych to neviděl tak "složitě" jako Death :).

25.12.2010 11:29:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Mio SRT
ve dvou ji doma hrajeme a baví! Určitě doporučuji.

26.12.2010 15:12:48

Mio
Zaklad hraju ve dvou casto a je to vyborne. U rozsireni je problem s tema interaktivnima kartama, ktere jsou fakt lepsi u hry pro vice hracu, ale set karet na hru si stavis sam, takze jen na tobe, jake karty tam das. Suma sumarum muzu Dominion pro dva velmi doporucit...

26.12.2010 15:18:59

MioSRT
Hry ve dvou hraji vetsinou jine hry ale na Brettspiweltu jsem hral casto ve dvou a prislo mi to paradani. Vyhoda je ze mi hra ve dvou je strategictejsi. Ve 4 hracich se stane docela dost veci nez se dostanes na radu a vetsinou s tim nemas co delat. Dominionje paradni ze ma smysl hrat v celem rozsahu hracu :)

26.12.2010 18:19:56

rozšírenie pre hru vo dvojici
Má zmysel kupovať Intrigy resp. Pobrežie pre hru vo dvojici, využijú sa (škodiace) karty dostatočne aj v hre dvoch hráčov? Resp. ktoré rozšírenie by ste odporúčali (viem, že Intrigy sú iný základ, nie rozšírenie, ale tuto ho beriem ako rozšírenie)?
Ďakujem.

4.1.2011 00:05:30 | Upraveno autorem (porovnej)

acedrac
obecne plati ze skodici karty jsou zajimavejsi ve vice hracich (davaji vice uzitku a je mensi sance ze vsichni budou mit na ruce prikop). Nicmene Intriky nejsou marna volba :). Zrvona dneska jsem hral ve dvou a zneprijemnil zivot spoluhraci milici.

4.1.2011 00:18:30

já v tom nevidím problém
máme všechny rozšíření (kromě alchemy) a škodíme si o sto šest :), vůbec nevadí, že jsme jen dva.

4.1.2011 01:38:49

Původní příspěvek - dotaz
Dotaz beru zpět, přehlédl jsem poslední větu:)

13.8.2011 14:08:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Iwari
Iwari
Akt. cena: 520 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas