Dominion - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: 999 Games
Albi
Bard - Centrum Gier
Filosofia Editions
Hans im Glück
Rio Grande Games
Autoři: Donald X. Vaccarino
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Opajcovana verze

Chteli jsme s kamosem udelat dalsimu kamosovi special deskovku jako svatebni dar a najali jsme i grafika, jenze nam z ruznych navrhu vychazely blbiny a pak bylo malo casu, tak jsme nechali grafika predelat Dominion a ten jsme upravili na karty tykajici se jejich zivota:) No po pravde jsem zvedavej, s cim se grafik ukaze;) A na jednu stranu jsem zklamanej, ze jsme neudelali originalni hru, na druhou jsem rad, ze dame hru, ktera funguje a kterou si i s kamaradama radi zahrajou:) Pak sem pripadne hodim fotky;)
30.9.2010 15:04:33

Joe

aneken
Pjekne! Na úplne novú hru by ste si museli nechať tak polroka času :P

Tak som zvedavý, s čím sa predvedie grafik!

30.9.2010 15:12:30

pěkné
Trochu jako Richard Garfield a jeho Proposal MtG karta.
Nápad je to prima a mě osobně by udělal nepopsatelnou radost. No snad jim to vydrží, bylo by škoda kdyby taková rarita ztratila smysl :)

30.9.2010 15:14:07

aneken
no a co ten plážový volejbal? :)

30.9.2010 15:21:05

aneken
super napad! doufam ze tady ty fotky hodis:)

30.9.2010 15:21:26

Hammer
Uz jsem udelal i protoverzi karet, ale bylo to desne osklive, s grafikou si netykam, takze jsem si to zatim zkousel jen doma sam a nikam jsem to nevytahl. Budu muset vymyslet, jak to graficky upravit tak, aby to nevypadalo odpudive hned na prvni pohled;) Coz bude pri mych schopnostech tezky:D

30.9.2010 15:25:05

all
Diky za podporu, ja myslim, ze se to bude libit, nektery veci jsou tam docela vtipny:)

30.9.2010 15:25:36

aneken
K plážovému volejbalu patří krásné mladé slečny v minimálních plavkách :) co je na tom těžkého?
Ne, samozřejmě si dělám jen srandu. Taky mám pár vlastních pokusů za sebou ale vše končí na neschopnosti dát tomu alespoň minimální grafiku :(
Jinak to s tím Dominionem ze života je dobrý nápad :)

30.9.2010 15:41:21

fantasy battles
Na BGG -DOMINION -files - zo 16.06.2011 sa nachadza sada dominion fantasy battles . Neviete k tomu niekto preklad , navod ? Dakujem za pripadnu informaciu , grafika je totiz velmi pekna .

6.9.2011 11:56:15

dominion fan rozsirenia
je uz uverejnenych par zaujimavych kuskov , nikto neskusal , netestoval ?

24.9.2011 23:46:05

Vybíráme z Bazaru

God of War - karetní hra
God of War - karetní hra
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 9 dnů

Offcanvas