Dominion - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: 999 Games
Albi
Bard - Centrum Gier
Filosofia Editions
Hans im Glück
Rio Grande Games
Autoři: Donald X. Vaccarino
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

asi jsem idiot

ahoj...koupil jsem si dominion abych mel co hrat s manzelkou :)protoze jinak vse ostatni(slozitejsi)hraju s kamarady....a nevim zda jsem pochopil dobre zakladni pravidlo.na zacatku hry si kazdy hrac(hrajeme ve dvou)udela svuj balicek karet kralovstvi,nebo pro kazdou hru se dela jen jeden balicek tech 10 druhu karet a s tim pak hrajou oba(se stejnyma)diky....
11.7.2013 07:10:00

Každý má svůj balíček s tuším 7 měďáky a 3 statky. Všechny karty, které se nakupují, jsou ale společné.

11.7.2013 07:16:51

:)
to vim ale z tech karet kralovstvi(25 druhu po 10 musis vybrat jen 10 druhu a me zajima ci je tech 10 x10 pro vsechny stejne ?

11.7.2013 07:38:58

Však to píšu :-) Všechny karty, které se nakupují, jsou společné (peníze, vítězné body, karty království, kletby). Všichni je tedy kupují ze stejných hromádek. Když máš 25 typů karet a každému bys chtěl dát jeho vlastních 10 typů, tak bys nemohl hrát ve více než 2 lidech, protože ostatním už by nebylo co dát.

11.7.2013 07:52:54

..
ted jsem z toho jeste vetsi jelen,ale kdyz jsme to hrali poprve podle navodu tak jsme meli prece k dispozici 10 karet akci...kovarna,trh apod...tak z toho vypliva ze si musis ten balicek namichat,nebo nahodne vybrat....ale jen 10 karet...(myslim trh,dilnu apod...)nehraje se se vsema ne?

11.7.2013 09:32:29

Jasně. Z karet, které máš k dispozici, se vybere 10 sad a z těch pak všichni nakupují. Sady karet můžeš samozřejmě pokaždé vybírat jiné. Pokud ale tohle všechno víš, tak nevím, co Ti není jasné. Asi jsem nepochopil otázku ...

11.7.2013 09:40:26

Silvar
10 akčních karet se losuje z balíčku, kde jsou všechny akční karty zastoupeny jednou a mají trošku jinou barvu rubu. Asi sis je zamíchal mezi zbytek, takže to chce je roztřídit a potom můžeš vesele losovat. Možná je ale lepší, udělat si výběr podle doporučení v pravidlech. Hodně štěstí při výběru.

11.7.2013 09:42:55

..
no jasne to je tech 32 s modrym lemem...tak ok uz to chapu.diky diky.jen jsem to potreboval potvrdit :)

11.7.2013 09:49:32

Vybíráme z Bazaru

Warhammer 40k Dice Masters a rozsireni
Warhammer 40k Dice Masters a rozsireni
Akt. cena: 1111 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas