Descent: Výpravy do temnot (2.edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 498x (Seznam vlastníků)

Descent: Výpravy do temnot (2.edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Adam Sadler
Corey Konieczka
Daniel Clark
Kevin Wilson
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Quest builder - FFG

Ahoj, napadlo mě zde založit "příspěvkárnu" našich / vašich scénářů a kampaní. Podělit se s ostatními. CO vy na to? Respektive, je tu vůbec někdo kdo to dělá?!=)=D
6.3.2015 16:14:13

CHYBA
BTW, taky vám dnes nejdou přidávat popisky k žetonů cílů velitelům, lordům, vesničanům atd?

6.3.2015 17:57:52

Quest Vault
Mne tie popisky nejdu odkedy oms zaregistrovaný.
Ja cez ten program robím mapy a questy, ale nehráme podla pravidiel Descentu ale vlastných takže... asi nemá cenu to sem hádzať. Navyše sa tiež ešte len učím. Ale rozhodne ten Vault doporučujem, je to zábava.

9.3.2015 11:02:00

QVault
v blízké době se chystám trošku na to mrknout :) myslím, že jsem docela tvořivý v tomto, takže jak se mi povede nějaké dobrodružství stvořit a otestovat, tak je můžu zveřejnit pokud bude hratelné :)

12.3.2015 22:29:09

Zaily
Mám to taky tak. Právě tvořím kampaň. Zatím sem dokončil mapy prvního aktu. Tak uvidíme jak to půjde dál a jak to bude hratelné=D=)

13.3.2015 14:29:25

Merri
pošli nějakou ukázku, třeba jen první, zajímalo by mě jakým stylem na to jdeš a jak se to snažíš balancovat, aby jedna strana neměla moc velkou výhodu (to klidně popiš tu :) (předem díky za inspiraci, budu podobná témata vyhledávat i na FFG forech :)

13.3.2015 21:44:24

První scénář
Tady je můj první pokus.. trošku jsem se inspiroval u jiných, a ještě to nemám odehráno, chystám se během nejbližších dnů, abych případně upravil obtížnost a vyrovnal ji :)
http://tools.fantasyflightgames.com/descent/home/11977/

15.3.2015 21:51:18

Zaily = BLÁZEN
Tak ty si jinej blázínek. Za prvé já si na AJ rozhodně netroufnu=D možná překlad, a to se slovníkem, ale abych sem hodil pořádnej quest tak to fkt neee. Navíc sem se podíval na tu mapu a zatočila se mi hlava=D Někdy to zkusím určitě zahrát a dám ti report=) tady je má první mapa. Dělal sem to když tam nefungovali ještě popisky tak snad to bude pochopitelné=) http://uloz.to/xTg6mUCz/cesta-do-arhynnu-uvod-pdf

16.3.2015 15:41:23

Quest vault
No je to první pokus a chtěl jsem to dát rovnou do AJ, ale určitě tam jsou nějaké chybky a tepve budu zkoušet ten balance, tak uvidím :) ty tvoje vypadají taky zajímavě, určitě je zkusím, minimálně s přítelkyní a pak poreferuju :)

kdyby byl zájem, tak není problém to moje dobrodružství přehodit do češtiny..

16.3.2015 19:03:54

Questy
to: Zaily
Jestli se k tomu dostaneš, tak za překlad tvého questu bych byl rád, vypadá výborně.
Jinak Merri to máš taky super. O víkendu to zkusíme... Jen tak dál.

5.8.2015 11:03:32

Usarny
Diky! Pak dej report jake to bylo. S kritikou a vyctem chyb nesetri! Diky:-)

6.8.2015 15:24:38

Překlad
Hmm, ten překlad bych mohl, ale uvidím kdy se k tomu dostanu, teď mám dovolenou a jsem povětšinou pryč, ale poté by to snad šlo cca za 14 dní

10.8.2015 07:41:51

Vybíráme z Bazaru

Civilization: Nový úsvit (CZ)+ Terra incognita(EN)
Civilization: Nový úsvit (CZ)+ Terra incognita(EN)
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas