Descent: Výpravy do temnot (2.edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 494x (Seznam vlastníků)

Descent: Výpravy do temnot (2.edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Adam Sadler
Corey Konieczka
Daniel Clark
Kevin Wilson
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kde kupujete rozšíření

Mám v plánu dokoupit si k Descentu nějaká rozšíření. Momentálně pokukuji po Shadow of Nerekhall. Můj dotaz je jasný - kde se dá levně koupit? Nemám moc zkušeností s nákupem čehokoliv ze zahraničí (kromě Aliexpressu), tak přivítám rady zkušenějších (předpokládám, že v zahraničí půjde sehnat levněji).
Díky předem za rady :-)
24.4.2017 17:57:20

To máš za jedno
Všetky obchody majú rozšírenia tak v cca rovnakej cenovej hladine, a keď si prirátaš poštovné z inej krajiny, vyjde to ešte drahšie. Mám komplet descent 2nd vrátane hero packov a lieutant expanzií, ale všetky som bral z CZ/SK... na tej hre proste neušetríš. Ale stojí za to, neľutujem ani jedno €

25.4.2017 00:06:43

Meeshab
I já mám všechna rozšíření nakoupená postupně v různých obchodech, ale vše v ČR. Prostě jsem si vždy porovnal ceny daného produktu a bral z toho nejlevnějšího (s příhlédnutím k poštovnému, ale pro většinu jsem si dojel osobně). Cenový rozdíl byl někdy i 300kč. Zkrátka někde maj něco levnější a něco dražší. Je to sice zábava, která trochu vleze do peněz (když chceš vše), ale výsledný efekt je super (vše je zde přeloženo a přichází obrovská variabilita) a jak zde už zaznělo, nelituješ žádné utracené koruny (eura :-))

25.4.2017 06:10:17

zkus toto
Na bookdepository.com maji poštovné zdarma a ted tam je par věci se slevou.

25.4.2017 06:57:54

Lehino, Seladean
Díky kluci, tak holt asi moc neušetřím :-)

25.4.2017 07:02:57

Mejlo
Díky, to vypadá dobře :-D Sice nemají to, co jsem chtěla, ale asi něčemu neodolám! A adresu si ukládám do budoucna.

25.4.2017 14:17:17

Vybíráme z Bazaru

Scrap Racer vč. rozšíření pro 7. a 8. hráče
Scrap Racer vč. rozšíření pro 7. a 8. hráče
Akt. cena: 419 Kč
Končí za: 18 hodin

Offcanvas